999 rezultate për

dakord

Drejtuesit e Interit preferojnë një takim të dytë me Tottenham për trasferimin e Eriksen Interi është i gatshëm të transferoj një sulmues të ri, e fokusi i tyre është Christian Eriksen. Sipas Corriere Dello
Zgjedhje të parakohshme pas marrëveshjes? Flet Damian Gjiknuri Kreu i opozitës gjatë kësaj të marte teksa tha se ishte gati për reformën zgjedhore, theksoi se zgjidhja e krizës politi
Palët flasin për konsensus: Për çfarë ramë dakord Ka përfunduar takimi surprizë për Reformën Zgjedhore. Dy përfaqësuesit politikë të opozitës jashtëparlametare Oerd Bylyk
Merkel te Putini, dy liderët dakordohen për Iranin Kancelarja gjermane Angela Merkel përsëriti të shtunën thirrjen drejtuar të gjitha palëve që respektojnë marrëveshjen bë
Java e Manajt, sulmuesi pritet ti bashkohet Barcelonës Rey Manaj do të jetë lojtari më i ri i Barcelonës B. Lushnjari është bindur nga skuadra e dytë e Barcelonës sipas asa
Flamurtari ul në pankinë një brazilian “Duhet të vazhdoj, pasi i detyrohem fanellës, historisë, qytetit. Do jap kontributin tim në masën që do të më kërkohet.
VIP-at konfuzë, nuk janë dakord me fitoren e Arilenës? (FOTO LAJM) Fitorja e Arilena Arës në Festivalin e Këngës ishte një surprizë për të gjithë! Kjo pasi, prej javësh ishte përfolur
Nuk ishte dakord për lidhjen e motrës së divorcuar, si i eliminoi gardiani dy të rinjtë Detaje tronditëse dalin në dritë nga vrasja e dyfishtë në Patos. Ngjarja e rëndë ndodhi në poliklinikën e këtij qyteti.
Banorët bien dakord për heqjen e depozitave të ujit por kanë vetëm një kusht (VIDEO) Pas vendimit të Bashkisë së Tiranës për të hequr depozitat e ujit nga tarracat e pallateve, qytetarët bien dakord, por a
Sërish beqar! Babai i motrave Hadid ndahet nga e dashura 32 vite më e re (FOTO LAJM) Mohamed Hadid, babai, i motrave Hadid është sërish beqar. 71-vjeçari është ndarë nga e dashura e tij 32 vite më e re,
Nisin debatet e para në Komitetin e Rindërtimit, Naçi nuk bie dakord me biznesmenin Dulaku Imami Elvis Naçi mbështeti idenë e kryeministrit Edi Rama që çdo lëvizje nga fondet e mbledhura për njerëzit e prekur ng
Sela dakord me Kurtin: E përshëndes idenë për një autostradë Tetovë-Prizren Kryetari i Aleancës për Shqiptarët, Ziadin Sela, ka thënë se e mbështet idenë e Kurtit për ndërtimin e një autostrade pr
Nuk ranë dot dakord, Xhaferllari dhe Vorpsi nuk marrin detyrën në Kushtetuese Dita e djeshme nuk ishte aspak e qetë për drejtësinë shqiptare. Kjo pasi Arta Vorpsi injoroi Presidentin Meta dhe u
Grekët të kënaqur pas takimit me Ramën, por për çfarë ka rënë dakord kryeministri shqiptar? Kryetari i ri i Delegacionit të Parlamentit Europian në Komitetin e Stabilizim-Asociimit Shqipëri-BE, Manolis Kefalogian
Berisha zbulon "pazarin" mes Ramës e Vuçiç: Injoroi Kosovën për hapjen e negociatave "Burime shume te sigurta dipllomatike kane informuar se serbomadhi Vuçiç ne Nish kishte rene dakord me Zografin Bis per
Edhe Kim Kardashian është dakord për heqjen e pëlqimeve nga Instagrami: Do të jetë e dobishme Prej kohësh është thënë se ‘Instagrami’ do të zhdukë pëlqimet për postimet, duke qenë se kjo ka ndikuar keq në shëndetin
"S'dua ta shoh fytyrën", zbardhet debati me dyer të mbyllura për Reformën Zgjedhore Në mbledhjen me dyer të mbyllura të Komisionit të Reformës Zgjedhore, debatet dhe përplasjet mes opozitës parlamentare d
Përplasje për 'El Clasicon' fedaratat nuk bien dakord për datën Pak ditë pasi u mor vendimi për datën e ngjarjes së madhe të El Clasico, përplasjet për datën po vazhdojnë ende. Fede
Pas ndarjes Loredana dhe Mozzik bien dakord, çifti merr këtë vendim për Hanën (FOTO LAJM) Pas ndarjes, Loredana dhe Mozzik janë fokusuar te muzika dhe kanë premtuar projekte të reja, pavarësisht se anuluan konc
Dritë e kuqe në Bruksel, Hahn: Ju kërkoj falje, nuk ka dakordësi për negociatat! Komisioneri në detyrë për zgjerimin në BE deklaroi në përfundim të mbledhjes së takimit të Ministrave të Jashtëm deklaro