999 rezultate për

dako

Sërish beqar! Babai i motrave Hadid ndahet nga e dashura 32 vite më e re (FOTO LAJM) Mohamed Hadid, babai, i motrave Hadid është sërish beqar. 71-vjeçari është ndarë nga e dashura e tij 32 vite më e re,
Paloka i përgjigjet Ramës: Më parë të shkojnë Dako e Bushi në burg Kryeministri Edi Rama bëri ditën e sotme një thirrje për Lulzim Bashën për tu ulur në tryezë, por më pas e fshiu postimi
Maxhoranca i del në krah Dakos pas tërmetit shkatërrues: Objektet nuk i përkasin kohës së tij Zëvendëskryeministri Erjon Braçe, në një intervistë për emisionin “Provokacija”, ka deklaruar se objektet e shkatërruara
Eduart Ndocaj: Dako tani është vrasës, bashkë me Ramën... Eduard Ndocaj e quajti ish-kryetarin e Bashkisë së Durrësit, Vangjush Dako, vrasës të banorëve që humbën jetën ditën e t
Dako shfaqet krah Ramës, kryeministri pendohet e fshin me urgjencë videon (VIDEO) Tërmeti i 26 nëntorit në Shqipëri shkaktoi 51 viktima në rang kombëtar. Qyteti më i dëmtuar nga tërmeti ishte Durrës
Tërmeti shkretoi Durrësin, Vangjush Dako shfaqet në krah të Ramës (VIDEO) Pavarësisht se qëndroi për 12 vite në pushtet si një ndër kryebashkiakët më jetëgjatë të Shqipërisë, në kohën kur tërmet
Ashtu si dhe dje, Dako paraqitet sërish në bashkinë Durrës (VIDEO) Ditën e djeshme ish-kryetari bashkisë së Durrësit, Vangjush Dako është parë prnë ambjenteve të bashkisë. Edhe pse nuk
Prapaskenat, a iku vërtet Valbona Sako pas dy gafave në media?! Kryetarja e Bashkisë Durrës la detyrën sot duke e njoftuar largimin me katër radhë në Facebook, dy prej të cilave ishin
Vangjush Dako rikthehet në Bashkinë e Durrësit pas dorëheqjes së Sakos Këshilli Bashkiak në Durrës ditën e sotme vendosi Zhylien Varfaj Kryetar të Bashkisë së Durresit. Emërimi i tij erdhi pa
Nisin debatet e para në Komitetin e Rindërtimit, Naçi nuk bie dakord me biznesmenin Dulaku Imami Elvis Naçi mbështeti idenë e kryeministrit Edi Rama që çdo lëvizje nga fondet e mbledhura për njerëzit e prekur ng
Firmosi lejet e ndërtimit për 12 vite në Durrës, Dako kalon i qetë mes rrënojave Ekipet e ekspertëve të ndërtimit në Durrës kanë dalë në terren për të vlerësuar gjendjen e objekteve pas tërmetit të 26
Durrsakët "arratisen" drejt veriut, mes tyre edhe Vangjush Dako (FOTO LAJM) Tërmeti i fortë 6.4 ballë dhe postgoditjet, kanë shkaktuar jo vetëm viktima e të plagosur, por kanë krijuar edhe panik t
Sela dakord me Kurtin: E përshëndes idenë për një autostradë Tetovë-Prizren Kryetari i Aleancës për Shqiptarët, Ziadin Sela, ka thënë se e mbështet idenë e Kurtit për ndërtimin e një autostrade pr
Nuk ranë dot dakord, Xhaferllari dhe Vorpsi nuk marrin detyrën në Kushtetuese Dita e djeshme nuk ishte aspak e qetë për drejtësinë shqiptare. Kjo pasi Arta Vorpsi injoroi Presidentin Meta dhe u
Grekët të kënaqur pas takimit me Ramën, por për çfarë ka rënë dakord kryeministri shqiptar? Kryetari i ri i Delegacionit të Parlamentit Europian në Komitetin e Stabilizim-Asociimit Shqipëri-BE, Manolis Kefalogian
Berisha zbulon "pazarin" mes Ramës e Vuçiç: Injoroi Kosovën për hapjen e negociatave "Burime shume te sigurta dipllomatike kane informuar se serbomadhi Vuçiç ne Nish kishte rene dakord me Zografin Bis per
Edhe Kim Kardashian është dakord për heqjen e pëlqimeve nga Instagrami: Do të jetë e dobishme Prej kohësh është thënë se ‘Instagrami’ do të zhdukë pëlqimet për postimet, duke qenë se kjo ka ndikuar keq në shëndetin
Nga "Rrumi" te "Dako", 4 identitetet e fshehta të Landi Muharremit Gazetari Spartak Koka ka zbardhur të tjera detaje nga atentati ndajt prokurorit Arjan Ndoja, shoferit të tij Andi Maloku
"S'dua ta shoh fytyrën", zbardhet debati me dyer të mbyllura për Reformën Zgjedhore Në mbledhjen me dyer të mbyllura të Komisionit të Reformës Zgjedhore, debatet dhe përplasjet mes opozitës parlamentare d
Punoi krah të vëllait, dorëhiqet motra e Vangjush Dakos Ditën e sotme motra e Vangjush Dakos, Valbona Qirjako ka dhënë dorëheqjen nga posti i rëndësishëm që e mbante për rreth