999 rezultate për

dajtit

Rrëzoi dënimin përjetë të Dajtit, KPK shkarkon gjyqtarin Komisioni i Pavarur i Kualifikimit ka dhënë sot vendimin për gjyqtarin Aleks Nikolli. Trupi gjykues që bëri procesin
I dënuar për 6 vrasje, Dritan Dajti drejt lirimit me kusht Gjykata e Elbasanit i ka bashkuar dy dënime në një ndaj Dritan Dajtit duke e dënuar përfundimisht me 25 vite burgim. D
Shkrumbohet plotësisht, përfshihet nga flakët në Rrugën e Dajtit Përfshihet nga flakët një automjet në levizje në Tiranë. Ngjarja ka ndodhur mbrëmjen e sotme rreth orës 19:25, në rru
Nesër ulen temperaturat! Ja kur do të bjerë borë në malin e Dajtit! Ditën e neserme bëni kujdes me veshjen pasi moti do të përkeqësohet. Sipas Meteoalb, temperaturat do të pësojnë një r
Nxorrën shëtitje Dritan Dajtit në ish bllok, policët shoqërues e pësojnë keq Shërbimi i Kontrollit të Brendshëm të Burgjeve ka kallëzuar për “Shpërdorim detyre” efektivët, me argumentin se njoftimi
Xhiroja nëpër Ish-Bllok e Dritan Dajtit shkaktoi furtunë, si ishte e vërteta Emri i Dritan Dajtit vazhdon t’i sjellë telashe policisë. I dënuar me 4 burgime të përjetshme dhe më pas me një dënim që
Çfarë ndodhi 4 ditë më parë mes Bllokut, "xhiroja" e Dajtit që shkaktoi "furtunë" në polici (VIDEO) Katër ditë më parë Dritan Dajti është shfaqur për herë të parë në publik pas shumë vitesh. Dajti, është shoqëruar mën
10 vite nga masakra e Dritan Dajtit, ku mbetën të vrarë 4 policë (FOTO LAJM) 10 vite nga masakra e Durrësit, ku Dritan Dajti vrau 4 efektivë të Policisë në Durrës, një ceremoni përkujtimore po zhvi
Zgjaten hetimet për gjyqtarët e "Dajtit" Prokuroria për Krime të Rënda ka zgjatur hetimet për 3 gjyqtarët e dosjes “Dajti”, të cilët janë proceduar penalisht për
Shtyhet sërish seanca, dosja Shullazi po i ngjan asaj të Dritan Dajtit Gjyqi i Emiljano Shullazit duket se po ecën në rrugën e atij të Dritan Dajtit me shtyrje të vazhdueshme dhe qëllimi fina
Zjarr në Malin e Dajtit Një vatër e madhe vijon të jetë aktive edhe sot në Malin e Dajtit edhe gjatë ditës sotme. Zjarri ka rënë në territori
Vjen goditja tjetër për gjyqtarët që po lirojnë Dritan Dajtin Nuk mbarojnë problemet për gjyqtarët pas vendimit për të pranuar gjykimin e shkurtuar ndaj Dritan Dajtit dhe e shpëtuan
"Zhduket" një nga gjyqtarët që i uli dënimin Dritan Dajtit Shtëpitë e gjyqtarëve Skënder Damini dhe Petrit Aliaj u kontrolluan gjatë kësaj të premteje nga grupi operacional specia
"Paratë nuk janë të mijat..." zbulohet dëshmia e gjyqtarit të "Dajtit" Gjyqtari Skënder Damini ishte paraditen e kësaj të premteje në ambientet e Drejtorisë Vendore të Policisë Tiranë për t’u
RENEA kap armë dhe municione në shtëpinë e gjyqtarit të Dritan Dajtit Forcat Speciale RENEA kanë kapur armë, municione dhe shume parash në shtëpinë e njërit prej gjyqtarëve që i hoqën dënimi
Forcat Speciale bastisin shtëpitë e gjyqtarëve që "shpëtuan" Dritan Dajtin Mëngjesin e sotëm bëhet e ditur se Policia e Shtetit ka kryer një operacion blic në shtëpitë e tre gjyqtarëve që votuan
Vettingu i "ha kokën" prokurorit të Dajtit Komisioni i Pavarur i Kualifikimit shkarkoi nga detyra prokurorin që përfaqësoi shtetin kundër Dritan Dajtit në Gjykatën
Ish-policët në protestë kundër "lirimit" të Dritan Dajtit Pranimi për gjykim të shkurtuar për Dritan Dajtit ka sjellë reagime mjaftë të forta në opinion publik por edhe në politi
Shkarkohen gjykatësit që i ulën dënimin Dajtit? Çfarë deklaron Gjonaj Ministrja e Drejtësisë, Etilda Gjonaj, ka dalë edhe ditën e sotme në një deklaratë për mediat ku i kërkon institucionit
"Lirimi" i Dritan Dajtit, reagon Ministria e Drejtësisë (VIDEO) Pranimi i këkresës për gjykim të shkurtuar nga ana e gjykatësve për Dritan Dajtin duke i ulur kështu dënimin me 25 vite