999 rezultate për

daja

Daja nuk dëshiron t'ia dijë, flet vetëm për fitore Pas barazimit në Vlorë, që i ndërpreu disi marshimin në kampionat, Skënderbeu kërkon të kthehet te fitoret. Korçarët pre
Dje u helmuan 60 nxënës, sot u vunë në punë kaldajat Një ditë pas helmimit nga tymrat që çlironte vënia në punë e kaldajës me pelet, Ditën e sotme gjendja shëndetësore e
Berisha ironizon për fëmijët e asfiksuar në Bulqizë: Kaldajat si brekët e Shukriut Ngjarja e rëndë nfshatin Shpenzë në Bulqizë ku u asfiksuan 60 fëmijë për shkak të kaldajave ngrohëse, ka shkaktuar shu
Ndizen për herë të parë kaldajat në shkollë, asfiksohen 16 nxënës në Bulqizë Në një shkollë në Bulqizë janë ndezur për herë të para kaldajat, por tymi ka përfshirë ambientet e shkollës duke asfiksu
Masakroi ish-in dhe të dashurin e saj, shqiptari lirohet pas dhunës makabre në burg Shqiptari 30 vjecari Dritan Demiraj është liruar nga Gjykata e Apelit e Bolonjës. Ai akuzohet se masakroi ish të dashur
Daja mban fjalën, askush nuk ecën me të Fillimin e këtij viti Ilir Daja merrte drejtimin e Skënderbeut, një shans i dytë për trajnerin kryeqytetas që ishte shka
Daja i lumtur me fitoren, por i trishtuar me alternativat e pakta për rotacion Daja pranoi se sot është i kënaqur me fitoren, që ishte edhe qëllimi i këtij takimi. Ai gjithashtu u shpreh se nuk ka sh
Daja i'u përgjigjet akuzave të Gjicit për aleancë të mundshme me Vllazninë Skënderbeu ka mbyllur përgatitjet nga Korça për ndeshjen e radhës që do të luhet sot kundër Vllaznisë. Për trajnerin Ili
Daja: Nuk fitohet ku stadiumi është i mbushur plotë me policë Në intervistën pas ndeshjes me Partizanin e Beogradit, trajneri Daja u shpreh se kundërshtari fitoi prej episodeve, dhe
Daja: Duhet të jemi të kujdesshëm, do bëjmë lojën tonë Në intervistën para ndeshjes me Partizanin e Beogradit, trajneri Daja u shpreh se e di mirë se Partizani është më eksper
Daja i bën zbor djemëve të tij në stërvitje për ndeshjen me Partizanin Seriozitet, ngritje zëri dhe shumë taktikë. Skënderbeu ka nisur me një vrull të madh përgatitjet për një ndeshje histori
Pavarësisht se ka 4 lojtarë të dëmtuar dhe pjesën tjetër të lodhur, Daja sërish e ka një plan për teutën Skënderbeu vijon përgatitjet për ndeshjen e radhës ndaj Teutës ditën e nesërme dhe nga Durrësi bardhekuqtë po punojnë me
Daja: Dëmtimi i Radasit na penalizoi, skuadra kishte emocione Në intervistën pas ndeshjes me Partizanin e Beogradit, trajneri Daja u shpreh i kënaqur me barazimin e ekipit të tij, nd
Daja: Nuk kishim kundërshtar modest, pavërsisht renditjes Trajneri Ilir Daja u shpreh i kënaqur për fitoren e sotme ndaj Lushnjës dhe e vlerësoi maksimalisht kundërshtarin. Në nj
Daja: Duhet të jemi më finalizues përpara portës së kundërshtarit Trajneri i Skënderbeut, Ilir Daja, u shpreh i kënaqur për 3 pikët pas ndeshjes së vështirë me Laçin, por kërkoi që ekipi
"Lufta" në Lushnje, zbulohet lidhja e frikshme e viktimave me Aldo Baren Viktimat e pasdites së djeshme Jurgen Hoxha dhe Zamir Latifi njihen si miqtë e ngushtë të Xhulio Shkurtit, djali i vëlla
Daja i "Grabovcit" u bë trim, dha dorëheqje pak para shkarkimit Curr Gjocaj nuk ka dashur të mbahet mend si drejtori i shkarkuar i Shërbimit Spitalor Klinik Universitar të Kosovës (SHS
Daja e bën të qartë: Ndaj Laçit dua vetëm fitore Skënderbeu i rikthehet kampionatit në përballjen me Lacin. Ekipi i Dajës kryeson pas katër javëve të para dhe në përball
Daja: Pushimi erdhi nëkohën e duhur, kam frikë nga Beogradi Pas ndeshjes së djeshme në Kupë ndaj Mamurrasit, trajneri i Skënderbeut, Ilir Daja është shprehur i kënaqur në lidhje me
Ilir Daja, timonieri që ndryshoi Skënderbeun Skënderbeu ka treguar rritje në lojë dhe rezultate që në fillimin e këtij viti, kur skuadra iu besua trajnerit Ilir Daja