999 rezultate për

dailymotion

Ja rastet që u humbën në pjesë e parë në El Clasico (VIDEO) Real Madrid dhe Barcelona mbyllën një super pjesë të parë dhe ashtu pritet të jetë dhe e dyta. Real Madrid dominoi në
Kamza e kthen në rutinë humbjen, Flamurtari shënon 3 gola për 3 pikë (VIDEO) Kamza, surpriza e këtij sezoni, futet në krizë rezultatesh. Skuadra e Ramadan Ndreut pësoi humbjen e tretë radhazi dhe t
DEBATI/ Rama përplaset me Patozit tek dera e Kuvendit (VIDEO) Pas përfundimit të senacës së votimit të komisionit të Vettingut, kryeminstri Rama dhe deputeti demokrat Astrit Patozi p
U bllokuan nga grekët, por ky vend i priti krahë hapur ushtarët shqiptarë (FOTO & VIDEO) Një grup protestuesish grekë ndaluan për disa orë karvanin e Forcave të Armatosura të Shqipërisë që ishte nisur për një
Përplasja me armë në Vlorë, ja gjendja e të plagosurve (VIDEO) Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmë në Vlorë rreth orës 23:20, në lagjen “Ujë i Ftohtë”. Gjatë një përplasje me ar
Lojtari s'kishte pikë fuqie, Mourinho i zgjat një...banane (FOTO & VIDEO) Ndjekësit e në shkallët e stadiumit, por edhe në televizor të ndeshjes mes Manachester United dhe Rostov janë bërë dëshm
Presidenti Nishani pritet në mënyrë madhështore në Preshevë (FOTO & VIDEO) Presidenti i Shqipërisë, Bujar Nishani ka mbërritur në Bujanoc të Luginës së Preshevës. Kjo është një vizitë historik
Shikoni si stërviten qentë e Kosovës për të zbuluar drogën (FOTO & VIDEO) Policia e Kosovës, 18 vjet pas përfundimit të luftës, është e strukturuar mirë me të gjitha njësitet moderne për t'iu pë
Gol dhe superautogol, Ajeti bën gjithçka në fitoren ndaj Memushajt Torino dhe Peskara kanë dhuruar një superndeshje gjatë ditës së sotme në Serinë A teksa mes tyre u shënuan plot 8 gola.
Greqia dhe Turqia, "luftë" në det për ishujt në Egje (FOTO & VIDEO) Prej disa ditësh mes Turqisë dhe Greqisë po zhvillohet një përballje në det, pranë shkëmbijve "Imia" siç i quajnë grekët
Pengmarrja në Stamboll, polici donte të vriste veten (FOTO & VIDEO) Një ngjarje ka tonditur sot Stambollin, pasi një polic ka shkuar në spitaln "Cerrah Pasa" në Stamboll për t'u vizituar,
ÇNJERËZORE/ Policia turke arreston nënën lehonë bashkë me beben pak orë pas lindjes (FOTO LAJM) Pamjet e një nënë lehone që arrestohet në Turqi vetëm një ditë pasi kishte lindur duke shkuar në ambientet e policisë me
Ambasadori u vra me 9 plumba. Kjo është pistoleta që përdoret nga Forcat Speciale Turke (FOTO & VIDEO ) Sipas raportit mjeko-ligjor të zbardhur sëfundmi nga mediat turke, mësohet se autori ka gjuajtur plot 11 herë në drejtim
Prekëse/ Ja si reagon babai i dëshpëruar pasi humbi djalin dhe gruan në Nicë (VIDEO) Në rrjetet sociale po qarkullon një videoja tepër prekëse e një babai, i cili priste me ankth për fatin e gruas dhe djal
Napoli shënon 6, Higuain 3 (VIDEO) Napoli ka përmbysur epërsinë e Hellas Veronas duke fituar me rezultat 6-2 në San Paolo. Emil Hallfredsson shënoi për
PAOK-u i Ergys Kaçes mundet 2-0 nga Guingamp (VIDEO) PAOK-u i Ergys Kaçes bie (2-0) në Francë përballë Guingampit. Grekët nuk mundën të nxirrnin një rezultat pozitiv teksa p
Interi mposht Romën, shpresat tek Reali për finalen (VIDEO) Interi ka mposhtu Romën me rezultatin 2-0 në ndeshjen e International Champions Cup dhe zikaltërit kryesojnë grupin me 6
Bradford City, ëndrra vazhdon (VIDEO-FOTO) Bradford City është duke shkruar historinë. Skuadra e trajnuar nga Peter John dhe që militon në League Two (kategoria e
Bayern fiton derbin dhe i afrohet Dortmundit (VIDEO) Bayern Mynih ka marrë një fitore tejet të rëndësishmn dhe të vështirë përballë Nurnberg në ndeshjen e javës së 28-të të
Çmendet Bundesliga, Dortmund-Stuttgart 4-4 (VIDEO) Nje barazim i cmendur mund te quhet ai mes Dortmundit dhe Stuttgartit ne Bundesligen gjermane. Kampionet ne fuqi te