999 rezultate për

dailymail

Detajet në gjërat që i përdorni çdo ditë por që se dini çfarë funksioni kanë (FOTO LAJM) Ka disa detaje të vogla në gjërat që ne i përdorim në përditshmëri që në fakt as nuk ia dimë kuptimin, por që kanë shumë
Miratohet për herë të parë ilaçi me përbërje marijuane Punonjësit e shëndetësisë amerikane miratuan sot (25 qershor) medikamentin e parë me recetë të krijuar nga marijuana, nj
SHBA po punon për të kontrolluar mendjet njerëzore? Qeveria e SHBA mund të ketë punuar fshehurazi mbi "kontrollin nga larg të mendjes" si dhe për "fshirjen e kujtesës", sug
Detajet në gjërat që i përdorni çdo ditë por që se dini çfarë funksioni kanë (FOTO LAJM) Ka disa detaje të vogla në gjërat që ne i përdorim në përditshmëri që në fakt as nuk ia dimë kuptimin, por që kanë shumë
Plani sekret: "Në Ballkan do ketë ndryshime kufijsh, shqiptarët do të përfshihen në konflikt të armatosur" Gazeta Britanike “Dailymail”, ka botuar një artikull studimor që bën me dije se çfarë do të ndryshojë në Ballkan në vite
Detajet në gjërat që i përdorni çdo ditë por që se dini çfarë funksioni kanë (FOTO LAJM) Ka disa detaje të vogla në gjërat që ne i përdorim në përditshmëri që në fakt as nuk ia dimë kuptimin, por që kanë shumë
10 transferimet më të mira në Premierligë, në mesin e tyre edhe një shqiptar Premierliga ka hyrë në një fazë shumë interesante, duke arritur kulmin e saj pas 17 xhirove të zhvilluara. Në suksesi
Alarm para finales, gjendet një çantë e dyshimtë (FOTO LAJM) Pak orë na ndajnë nga finalja e “Euro 2016” e janë rikthyer sërish frikërat për sulme terroriste. Sipas DailyMail një
Krimineli tërhiqet zvarrë nga gjykata se bën dëshmitaren të qajë (VIDEO) I akuzuari Jason Dalton u tërhoq zvarrë nga salla e Gjykatës ditën e djeshme pasi po ndërpriste vazhdimisht rrëfimin e d
12 bukuroshet e Cristiano Ronaldos (FOTO LAJM) Ylli i Real Madridit, Cristiano Ronaldo, duket se është njeriu më me fat në botë pasi përveç karrierës së suksesshme në
Rrikthim për Scherzinger me Hamilton? (FOTO LAJM) Ndarja e tyre bëri shumë bujë, por duket se dy ish të dashurit Nicole Scherzinger dhe Lewis Hamilton nuk mund të qëndroj
Shakira më në formë se kurrë (FOTO LAJM) Shakira e cila është 38 vjeç, kujdeset që të jetë gjithnjë pranë fëmijëve të saj, edhe gjatë kohës që punon. Prej ko
Ja çfarë shkruajnë mediat ndërkombëtare për vendimin e CAS-it Gjykata e Arbitrazhit Sportiv në Lozanë i dha Shqipërisë 3 pikët në tavolinë për ndeshjen e ndërprerë me Serbinë, duke b
Paris Hilton gjen dashurinë tek miliarderi Pas shumë romancash, duket se 34 vjeçarja Paris Hilton ka gjetur dashurinë. Paparacët e kanë ndjekur në çdo hap gjatë pu
Rihanna harron Chris Brown Rihanna nuk ka ndërmend që të kthejë kokën pas dhe Chris Brown tashmë nuk është në planet e saj. Këngëtarja preferoi që