999 rezultate për

daily

DailyMail shkruan për shqiptarin nga veriu: Jeton në luks dhe jep këshilla si të futeni ilegalisht në Angli Poza me makina të shtrenjta dhe foto duke shijuar pijen në restorante të kripura, shqiptari Dijonis Biba nuk e ka proble
Isco mund ti bashkohet "zonjës së vjetër" në janar Isco nuk është duke kaluar momente të mira te Real Madrid dhe zyrtarisht ka pranuar se nuk është i lumtur me minutat e o
Daily Mail: Zgjatja e kontratës së Guardiolas do të thotë se edhe Messi do të transferohet te Man City Pep Guardiola do rinovojë edhe për dy vite kontratën me Manchester City. Gazetari anglez i Daily Mail, Martin Samuel
E ardhmja e Dybala në "mjegull", Juventusi i vendos çmimin Paulo Dybala është ende duke pritur për debutimin e tij në sezonin e ri, por ndërkohë, e ardhmja e ish-sulmuesit të Pale
Të gjithë në lule të moshës, Britania e madhe deporton një "tufë me kriminelë shqiptarë" Tashmë prej kohësh, shqiptarët kryesojnë grupin më të madh të të burgosurve, me 11 përqind, në Angli dhe Uells, nga 9,20
Enigma në zhdukjen e vogëlushes britanike, shqiptarja minorene ishte e dashura e të dyshuarit Tabloidi britanik, DailyMail ka nisur zbardhjen e një prej ngjarjeve që tronditi 13 vjet më parë Britaninë. Madeleine
Daily Mail: Newcastle synon Shaqirin Newcastle ka identifikuar Xherdan Shaqirin si lojtarin që dëshiron ta transferojë në këtë verë. Roma e Sevilla po as
Ua mori jetën natën e Vitit të Ri, çfarë po ndodh me shqiptarin që vrau vajzën dhe dhëndrin Shqiptari Osman Shaptafaj, i cili i mori jetën vajzës dhe dhëndrit të tij, ngjarje që tronditi Australinë më 31 dhjetor
"Sillej si divë", fotografi zbulon pjesën e trupit që Meghan Markle urren t'ia fotografojnë (FOTO LAJM) Meghan Markle quhej “princeshë” pa qenë e tillë. Kështu ka rrëfyer një fotograf dhe kameraman që ka bashkëpunuar me Megh
Newcstle bën pazar te Barcelona, kërkon Coutinhon dhe Griezmann "Daily Mirror" deklaron se ardhja e arabëve do të lejojë transferime të mëdha te Newcastle. Coutinho dhe Griezmann janë
Pas lajmeve dashakeqe, Meghan dhe Harry marrin vendimin drastik për mediat britanike Katër tabloide britanikë e kanë kategorikisht të ndaluar të publikojnë lajme për Princin Harry dhe gruan e tij Meghan. Ç
"Daily Mail" zbulon skandalin e UEFA-s, e ndryshoi formacionin e vitit për ta përfshirë Ronaldon Mediat angleze pretendojnë se UEFA-ja ka bërë një skandal të madh në zgjedhjen e formacionit të vitit, në Evropë. Në
Daily Mail ngre pikëpyetje: Pse Britania e "bëri njërin sy qorr" për eliminimin e Flamur Beqirit (FOTO LAJM) Daily Mail i rikthehet vrasjes së bujshme të Flamur Beqirit në Londër në vigjiljen e krishtlindjes përpara familjes së t
Daily Mail: Rita Ora dhe Bebe Rexha në ndihmë të Shqipërisë (FOTO LAJM) Gazeta e përditshme britanike “Daily Mail”, ka shkruar një artikull për ndihmat që dy këngëtaret e njohura shqiptare me
Kane nuk largohet, zbulohet prapaskena pse Mourinho pranoi stolin e Tottenham Shtypi i shkruar në Angli dhe më konkretisht dy gazetat prestigjoze Daily Telegraph dhe Daily Express zbulojnë një prapa
Mbretërorët ndihen të turpëruar nga veprimi i princ Harry-t dhe Meghan-it Disa ditë pas letrës së princ Harry-t, ku lajmëronte se do të merrte masa ligjore kundër tabloidëve britanikë (kinse pa
Zhduket në mënyrë misterioze miliarderi Është zhdukur pa lënë gjurmë një miliarder, për të cilin autoritetet besojnë se mund të ketë informacione të rëndësishme
Daily Mail: Si hyri në Angli si "zotëri" i frikshmi i Burrelit (FOTO LAJM) Një operacion i mbajtur në sekret të plotë mes skuadrës së ekstradimeve në Londër dhe policisë shqiptare mundësoi arrest
Skuadra e sapo ngjitur në Premier League financohet nga familja Bin Laden? Një lajm bombë vjen nga prestigjozja "Daily Mail" ku hedh akuza të forta në drejtim të skuadrës së sapo ngjitur në Premi
Pamjet kur Assagne stërvitet në Ambasadën e Ekuadorit (VIDEO) Sjellja e egër e Juliann Assange gjatë qëndrimit të tij në ambasadën ekuadoriane u kap në kamera dhe është dokumentuar n