999 rezultate për

dafina

"Kush është kjo?" fansat habiten pasi Dafina heq çdo paruke të mundshme (FOTO LAJM) Dafina Zeqiri ka vendosur t’u tregojë fansave të saj look-un e ri! Këngëtarja ka kohë që ka qethur flokët shkurt, por
Gazetarja e njohur për Dafina Zeqirin: Është arrogante, ja ç'më bëri (FOTO LAJM) E ftuar së fundmi në emisionin "Mos i fol shoferit", ishte gazetarja e njohur e mediave rozë, Suada Daci e cila gjatë in
Dafina në vaj ulliri, fuqia e dyfishtë shëruese Dafina është një erëz, lavdia e së cilës nuk shuhet kurrë. Me plotë të drejtë gjethet e saj kanë simbolin e lavdisë d
Dafina i mbaroi ekperimentet me look-un? Prini të shihni këtë të fundit (FOTO LAJM) Dafina Zeqiri njihet për stilin e saj mjaft ekstravagant. Artistja e njohur gjithnjë shihet me stile të ndryshme flokësh
Baluket bëjnë namin! Dafina Zeqiri i bashkohet trendit më të ri të momentit (FOTO LAJM) Ishte Dua Lipa e para që ndryshoi look-un disa ditë më parë duke prerë baluke dhe pas saj, këtë ndryshim në pamje e bëri
E tha troç! Dafina Zeqiri zbulon ndërhyrjen estetike në fytyrë (FOTO LAJM) Dafina Zeqiri s’ka komplekse fare! Këngëtarja shqiptare ka zbuluar ndërhyrjen që ka bërë së fundi në fytyrë. Dafin
"Përfundova një kapitull", Dafina Zeqiri ka një dhuratë për fansat (FOTO LAJM) Ashtu si shumë artistë të tjerë, një kapitull të suksesshëm veror me shumë koncerte, e përmbylli edhe Dafina Zeqiri.
Ups! Ky thumb i Dafinës duhet t’i ketë djegur këngëtarit të njohur shqiptar (FOTO LAJM) Pak kohë më parë, gjatë një interviste, këngëtari i njohur Hekuran Krasniqi foli për ndihmën që i ka dhënë Dafina Zeqiri
Dafina dhe Tayna performojnë për herë të parë bashkë, "shkundin" publikun (VIDEO) Ato para pak ditëve kanë publikuar bashkëpunimin ‘Bye Bye’. E mbrëmë Tayna dhe Dafina Zeqiri kanë performuar bashkë n
E pritshme, Tayna dhe Dafina "bllokojnë" rrjetin me klipin e ri (VIDEO) Tayna dhe Dafina e ndezën fundjavën me këngën e tyre më të fundit! Pak minuta më parë është publikuar klipi i zjarrtë
"Bye bye"! Po vjen super bashkëpunimi i Tayna-s dhe Dafina Zeqirit (FOTO LAJM) Dafina Zeqiri dhe Tayna e kanë gati hitin e radhës! Dy prej artisteve më të pëlqyera të showbiz-it shqiptar kanë bash
Ish- e fejuara e Seldit bëhët nënë për herë të parë (FOTO LAJM) Këngëtari i njohur Seldi Qalliu dhe ish-e fejuara e tij, Dafina Zeka, ishin së bashku prej 5 vitesh, mirëpo fejesa e tyr
"Bababi im", Dafina Zeqiri zbulon "zëvëndësuesin" e babait biologjik (FOTO LAJM) Dafina Zeqiri dhe dy motrat e saj, Besa dhe Tringa nuk flasin me babain e tyre. Që kur ishin të vogla, motrat Zeqiri
Dafina e revoltuar refuzon ti përgjigjet pyetjes nëse është lezike apo jo (FOTO LAJM) Dafina Zeqiri ka reaguar ashpër sot pasi dikush në Instagram e quajti lesbike! Këngëtarja shqiptare i ka kthyer komen
Dafina Zeqiri ekspozon trupin, "çmendet" Genta e "Big Brother" (FOTO LAJM) Dafina Zeqiri dhe ish-banorja e Big Brother Genta Gjalpi paskan një marrëdhënie të ngushtë me njëra-tjetrën. Në një p
"Jam më burrë se ju", Dafina Zeqiri i përgjigjet komenteve absurde që merr nga meshkujt (FOTO LAJM) Dafina Zeqiri është e njohur për eksperimentet e saj ekstreme në ‘look’ apo për ‘dashurinë’ ndaj veshjeve të gjëra, por
Dafina Zeqiri zbulon defektet e trupit me detaje, ka një mesazh për të gjithë (FOTO LAJM) Dafina Zeqiri padyshim që është një ndër artistet më seksi shqiptare. Përveç talentit, këngëtarja është vlerësuar gji
Gjysëm e zhveshur dhe twerk mbi shpinë, si bëhet masazh në dhomën e Dafina Zeqirit (VIDEO) Dafina Zeqirin e njohim të gjithë për mëndjen e hapur që e karakterizon dhe karakterin e "çmendur". Çdo veprim i këng
Krahasojnë Malumën me Dafina Zeqirin dhe s'kanë faj, ky koment do ju shkrijë së qeshuri (FOTO LAJM) Dafina Zeqiri është një ndër këngëtaret më të mira shqiptare e cila kohët e fundit është shkëputur nga jeta e saj në Ame
E zhveshur dhe me sy të fryrë, kjo është Dafina Zeqiri pas koncerteve (FOTO LAJM) Si pas çdo kënge të saj edhe këtë her Dafina Zeqiri po shijon suksesin e këngës të fundit ne bashkëpunim me Lumi B, "Lul