999 rezultate për

daeson

Kujdes kur fryni qirinjtë e ditëlindjes Riti i fryrjes së qirinjve të tortës është shumë i vjetër dhe simbolizon dëshirën e plotësuar të atij që feston ditëlind
Përse s'duhet t'i fryni qirinjve të tortës Për ata që mezi presin të hanë një copë nga torta e ditëlindjes ndoshta do të duhet të mendohen dy herë. Të dhëna të
Dështim i madh për Liverpoolin (VIDEO) Hull City ka arritur të bëjë surprizën dhe të fitojë përballë Liverpoolit, me rezultatin minimal 1-0. Kjo ishte një f