999 rezultate për

dade

Këta janë 3 kandidadët potencial për stolin e Barcelonës Duket si punë e kryer shkarkimi i Quique Setien nga posti i trajnerit të Barcelonës. Humbja 2:8 kundër Bayern Munich
COVID-19 hyn në paraburgimin e Bradadeshit, infektohet shefi i policisë Koronavirusi “hyn” edhe në paraburgimin e Bradasheshit në Elbasan. Konfirmohet pozitiv me Covid-19 shefi i policisë s
E largoi nga PS, Arta Dade thumbon Ramën: Nuk bëhesh kryeministër me çupëlina! E ftuar në "Tempora" nga Sonila Meço në RTV Ora, ish-deputetja e PS-së Arta Dade foli për ardhjen në pushtet të Ramës me
E zhgënjyer nga Rama, Dade: Mund të krijoja një parti politike E ftuar në “Tempora” nga Sonila Meço në RTV Ora, ish-deputetja e PS-së Arta Dade u shpreh se Veliaj nuk është një altern
Deklarata e fortë e Arta Dades: Rama duhet të largohet! Për Arta Daden, Edi Rama duhet të largohet nga Partia Socialiste. Duke folur në studion e emisionit “Arena”, Dade u shpr
Befasi, ky është një nga kandidadët për stolin e Partizanit Orges Shehi mund të jetë trajneri i ardhshëm i Partizanit. Ish-kapiteni i të kuqve që ka luajtur me kryeqytetasit nga vi
Deklarata e fortë nga Arta Dade: Opozita fiton zgjedhjet, ka marrë garanci Ish-deputetja e Partisë Socialiste, Arta Dade, thotë se kryeministri Edi Rama është braktisur edhe nga vetë socialistët.
Arta Dade sulmon ashpër Ramën: Shkelësi më i madh i demokracisë në PS Për Arta Daden demokracia e brendshme në Partinë Socialiste tashmë është mbytur. E ftuar në emisionin “Top Talk” në Top
Arta Dade: Rama duhet të ishte larguar! Arta Dade vazhdon me bindjen e saj që kryeministri Edi Rama duhet të largohet. E ftuar këtë të hënë në “5 Pyetje” nga
Negociatat/ Arta Dade: Rama të japë dorëheqjen Ish-deputetja e Partisë Socialiste, Arta Dade, e njohur si një nga kritiket e “vijës së parë” të kryeministrit Edi Rama,
Dade i kujton Ramës aferën e madhe korruptive: Vëri gishtin kokës, s’ka faj Macron Ish-ministrja e Jashtme, Arta Dade, deklaroi në emisionin “Kjo Javë” të gazetares Nisida Tufa, në News24, se Shqipëria n
Kandidadët e AAK-së denoncojnë "avullimin" e votave (FOTO LAJM) Së fundmi, kandidati për deputet nga koalicioni AAK-PSD, Burim Ramadani, ka thënë se gjatë procesit zgjedhor më 6 tetor
Arta Dade kritike ndaj Ramës: PS një forcë e paralizuar Një nga kritikueset kryesore të kryeministrit Edi Rama, Arta Dade ka folur "pa dorashka", për forcën politike që ajo dik
Arta Dade: Nuk kam shkuar në PS, Rama nuk më ka ftuar! Ish-ministrja dhe ish-deputetja Arta Dade konstaton se me gjithë krizën e thellë të vendit kryeministri Rama nuk ka mund
Arta Dade tallet me parlamentin e opozitën e re: Hajde hajde si ka vajt puna Ish-ministrja e Jashtme, Arta Dade ka komentuar zhvillimet politike në Shqipëri. E ftuar këtë të mërkurë në rubrikën
Letra e ministreve, Dade thumbon Ramën: Po luan me përfaqësimin e grave Arta Dade është kthyer në një ndër kritiket më të mëdha të kryeministrit Edi Rama. Së fundmi ajo ka komentuar letrën
Akuzoi Neymar për përdhunim, modelja akuzohet për mashtrim (FOTO LAJM) Najila Trindade dhe ish-partneri i saj do të akuzohen për rastin e akuzës për përdhunim ndaj yllit të futbollit, Neymar.
E papritur: Policia dyshon se akuzat për përdhunim ndaj Neymarit ishin të stisura Policia braziliane i ka filluar hetimet për ta zbuluar nëse Najila Trindade Mendes de Souza kishte akuzuar padrejtësisht
Kryebashkiaku i ri i Beratit është ish-zv/ministri i Arsimit Ka përfunduar procesi i nuëmërimit të votavë në bashkinë e Beratit ku edhe ashtu siç pritej kandidati i PS-së, Ervin Dem
Arta Dade kundër Ramës: Keqardhje për PS që ka ulur zverkun nën këmbët e tij Në një përgjigje mbi komentet sot në një shkëmbim opinionesh në Këshillin e Ambasadorëve, Arta Dade shkruan se Rama dhe