999 rezultate për

dacic

I besojnë më shumë Rusisë, Daçiç dhe Vulin refuzojnë të vaksinohen me Pfizer Kryetari i Kuvendit të Serbisë, Ivica Daçiq dhe ministri i Brendshëm i Serbisë, Aleksandar Vullin morën vaksinën ruse ku
Daçiç: Thaçi do të arrestohet 99 përqind Ministri i Jashtëm i Serbisë, Ivica Daçiq, ka thënë se Dhomat e Specializuara të Kosovës janë të gatshme për ta arrestua
Daçiç sulmon Ramën: Ishte ai që ndërhyri në zgjedhjet e Malit të Zi Ministri i jashtëm serb, Ivica Daçiç ka deklaruar se as Serbia dhe as presidenti i saj Aleksandar Vuçiç nuk kanë ndërhyr
Daçiç plas "bombën": E dija për Kurtin, Palmer më tha se amerikanët duan të flasin për "Shqipërinë e Madhe" Shefi i diplomacisë serbe, Ivica Daçiç ka thënë se ishte njoftuar se kush pritet t’i fitojë zgjedhjet parlamentare në Ko
Daçiç i sigurt: E di planin e Macron-it për Kosovën Kryediplomati i Serbisë, Ivica Dacic i cili po vazhdon me fushatën e tij duke korruptuar me para vendet afrikane që të t
Daçiç: Serbët e Amerikës do të votojnë Trump Ministri serb i Punëve të Jashtme, Ivica Daçiç, ka thënë se ka në plan që të promovojë edhe më tej të vërtetën mbi Kosov
Përplasja Serbi-Bullgari për Kosovën, Daçiç thotë se deklaratat e Borisovit u keqkuptuan Ministri i Jashtëm serb, Ivica Daçiq tha se ka biseduar me kolegen bullgare Ekaterina Zaharieva për gjithçka që ndodhi p
Daçiç reagon pas vendimit për të ndaluar hyrjen në Kosovë të zyrtarëve serbë Ministri i Punëve të Jashtme të Serbisë, Ivica Daçiq, ka reaguar ashpër pas vendimit të fundit të Ministrisë së Punëve t
Daçiç: Peruja me qëndrim miqësor ndaj problemeve që ka Serbia rreth Kosovës Ministri i Jashtëm serb Ivica Daçiq tha sot se vizita e tij në Peru ishte e një rëndësie historike, sepse është në inter
Daçiç: S'ka shans që Serbia ta njohë Kosovën si shtet të pavarur “Ne tani e kemi me rëndësi kyçe të gjejmë një zgjidhje kompromisi, Kjo zgjidhje nuk mund të bëhet me imponim që Serbia d
Daçiç "kafshon frerin" dhe i sulet Vlora Çitakut në OKB (VIDEO) Në përfundim të seancës për Kosovën në Kombet e Bashkuara të hënën, Ministri i Jashtëm serb, Ivica Daçiç i është afruar
Daçiç vazhdon me shpifje, akuzon Kosovën se ka bërë gjenocid ndaj serbëve Ivica Daçiç, Ministri i Jashtëm i Serbisë sot ka folur në Këshillin e Sigurimit. Daçiq ka thënë se në 7 muajt e parë
Daçiç përdor foton e Flora Brovinës kundër Kosovës Ministri i Jashtëm serb, Ivica Daciç ka folur në Këshill të Sigurimit për fotografinë që deputetja e PDK-së, Flora Brovi
Daçiç i përgjigjet ambasadës amerikane për incidentin me dollarin Ministri i Jashtëm i Serbisë, Ivica Daçiç i është përgjigjur Ambasadës Amerikane në Beograd duke shpjeguar se pse ai shk
Daçiç i vërsulet Haradinajt, e akuzon si avokat të SHBA-ve Ivica Daciq ka vazhduar edhe sot replikën me deputetin e Kuvendit të Kosovës, Daut Haradinaj. Tentimi i poshtërimit t
Gazetat e Presidentit serb : MI6 po i përgjon Vuçiçin, Daçiçin dhe politikanë serbë në Kosovë Tabloidi serb “Alo”, i cili është një instrument në duart e Presidentit të Serbisë Aleksandar Vuçiq shkruan se agjentët
Ivica Dacic: Puna ime është që të siguroj që asnjë shtet më të mos e pranojë Kosovën Ministri i punëve të jashtme i Serbisë Ivica Dacic ka thënë se puna e tij është që të sigurojë që asnjë vend tjetër të m
Ivica Daçiç i shpëton sulmit me bombë në Somali: Mezi dolëm, shumë të vdekur Ministri i Jashtëm i Serbisë, Ivica Daçiç, ishte Somali, në takim me presidentin e vendit në pallatin presidencial në Mo
Daçiç i lumtur që Kongo nuk e njeh Kosovën Ministri serb i Punëve të Jashtme Ivica Daçiç ka deklaruar se gjatë vizitës së tij në Kongo është takuar me presidentin
Daçiç sheh ëndrra me sy hapur: Morina, kufiri mes Serbisë dhe Shqipërisë Ministri i Punëve të Jashtme të Serbisë, Ivica Daçiq, edhe përkundër faktit se kanë kaluar rreth 20 vjet nga rënia e Sll