999 rezultate për

dabbur

Salzburg fitore morali, Napoli kalon në fazën tjetër (VIDEO) Gjermanët e Salzburg nuk arritën dot të bënin mrekullinë në Red Bull Arena. Pakujdesia e treguar në minutat e para i
Formacionet zyrtare: Salzburg – Napoli Napoli vjen me epërsinë e 3 golave në ndeshjen e dytë përballë Salzburg. Gjermanët do kërkojnë të bejnë maksimumin pë
Turpërohet Shkëndija, mposhtet 3-0 nga Salzburgu Salzburg ka mposhtur me rezultatin e përgjithshëm 3-0 skuadrën e Shkëndijes në "Red Bull Arena", ndeshje e vlefshme për
Shpërthen Gashi "tris" dhe asist në Zvicër (VIDEO) Shkëlzen Gashi ka pasur një javë fantastike në Zvicër, duke shënuar plot 3 herë për skuadrën e tij në fitoren 4-2 të Gra