999 rezultate për

dĂmi

Demiraj jep alarmin: Helmi që u hodh e kanë përdorur Sadami dhe Gadafi Ish-ministri i Brendshëm, Dritan Demiraj, ka qenë i ashpër me reagimin e tij drejtuar Gardës së Republikës. Pas reagi
Dalin pamjet, ku i kishte fshehur paratë gjyqtari (VIDEO) Pas kontrolleve blic që janë ushtruar në shtëpitë e gjyqtarëve të çështjes Dajti, mësohet se në shtëpinë e njërit prej t
"Paratë nuk janë të mijat..." zbulohet dëshmia e gjyqtarit të "Dajtit" Gjyqtari Skënder Damini ishte paraditen e kësaj të premteje në ambientet e Drejtorisë Vendore të Policisë Tiranë për t’u
Gënjeshtrat e Ramës në kohë për autostradat (VIDEO) Edi Rama premtoi më shumë sesa një herë në mars të vitit të kaluar se stërzgjatjes së punimeve në autostradën Tiranë-Elb
Historia tronditëse e vajzës, si e rrëmbeu mafia në mes të Amsterdamit (FOTO LAJM) Një 42-vjeçare ka rrëfyer për mediat sesi u rrëmbye dhe u shit për skllave seksi në moshën 19-vjeçare. Kur ishte e re
"Tempulli prej ari në shtëpinë e Damian Gjiknurit" (FOTO LAJM) Ish-kryeministri Sali Berisha, së fundmi ka shpërndarë disa foto në profilin e tij të Facebook-ut, ku thotë se janë të m
I korruptuar apo shërbëtor i bindur i Ramës, pse del gjithnjë emri i Damian Gjiknurit? Në vetëm pak ditë, në Shqipëri janë zbuluar dy skandale tepër të mëdha me kompaninë fantazëm të regjistruar në vendet e
Zbulohet lidhja e Damian Gjiknurit me mashtruesin indian? (FOTO & VIDEO) Një ngjarje e cuditshme është bërë pjesë krejt papritur e jetës publike të Ministrit të Infrastrukturës dhe Energjisë, D
Shaqiri flet për akuzat e Adamit: Je xheloz Ish-lojtar i Liverpoolit dhe Stoke Cityt, Charli Adami, disa ditë më parë ka kritikuar, sulmuesin shqiptar, Xherdan Shaq
Basha plas "bombën": Marku dhe Prela po fshehin provat kundër Gjiknurit dhe Dakos Kreu i opozitës, Lulzim Basha ka hedhur akuza të rënda mbi kryeprokuroren e përgjithshme dhe prokuroren e krimeve të rë
Njihuni me gruan e Saddamit që ishte makth i dyqaneve Pak dihet për gruan e parë të liderit të dikurshëm të Irakut, Saddam Hussein, Sajida Talfah. Për të kanë qarkulluar s
"U zgjova dhe nuk njoha gruan time" (FOTO LAJM) Një mëngjes herët në shtator 2016 Raquel hyri në dhomën e ndenjes me pizhame për të parë bashkëshortin e saj dhe e pa at
Politikanët në inagurimin e Gulf, çfarë tha Gjiknuri teksa festonte (VIDEO) Tashmë prej ditësh kudo në media dhe rrjete sociale, vlon cështja e falimentimit të kompanisë së naftës Gulf. Qytet
Mbetet mister varri i Sadami Huseinit: Ku ndodhen eshtrat 12 vjet pas varjes? Kanë kaluar 12 vjet nga dita kur Saddam Hussein vdiq pas varjes së tij në dhjetor të vitit 2006, por ende është mister v
Rama fillon spektaklin me kuksianët, çfarë do të ndodhë në mesditë Pasi është tërhequr përkohësisht nga vjelja e tarifës në Rrugën e Kombit i detyruar nga reagimi i banorëve të Kukësit, R
Damir Fazlliç zgjedh Berishën dhe e quan Bashën "politikani me budalla në Ballkan" (FOTO LAJM) Lulzim Basha është në syrin e ciklonit tani në median shqiptare dhe të huaj pas zbulimit të lidhjeve me lobet ruse, të c
Roger Federer fiton finalen e Rotterdamit ndaj Grigor Dimitrov Tenisti numër një në botë, Roger Federer, me shumë lehtësi ka arritur të fitojë titullin e dytë për këtë vit duke e mpos
Roger Federer në finale të Rotterdamit Roger Federer ka kaluar në finale të turneut të Roterdamit pas triumfit ndaj tenistit italian, Andreas Seppi, në gjysmëf
Damiano rrëfen çmenduritë, flet për përvojat erotike Damiano Agalliu i rikthehet vëmendjes publike kësaj here duke sjell klipin e tij të dytë. I ftuar në “Një kat më lart” m
Damiano këngëtar? Kompozitori vuri pambuk në vesh! Damiano Agalliu i rikthehet vëmendjes publike kësaj here duke sjell klipin e tij të dytë. I ftuar në “Një kat më lart” m