999 rezultate për

dĂme

Chapecoense fiton sfidën e parë në finalen e Recopa Sudamericana (VIDEO) Rikthehet buzëqeshja te Chapecoense, skuadra që përjetoi një tragjedi ajrore 4 muaj më parë kur humbi 19 futbollistë të
Berisha: Ka video që vërtetojnë Mimi Kodhelin si striptiste… Berisha nga “çadra e lirësë” ka shpërthyer në akuza të forta ndaj partisë socialiste, lëvizjeve të saj të fundit si dhe
Blushi publikon 4 amendamentet e LIBRA-s: Ky është inovacion i pandërprerë Kryetari i LIBRA-s Ben Blushi pas seancës së djeshme parlamentare ku propozoi dy amendamente nga partia e tij, sot me an
Blushi në Kuvend: Reforma zgjedhore po dështon, ja dy amandamentet që propozon LIBRA Ben Blushi kryetari i LIBRA-s ka marrë fjalën në seancën e sotme parlamentare ku në focus të fjalës së tij ka pasur zgje
Chapecoense merr trofeun Copa Sudamericana (VIDEO) Skuadrës braziliane, Chapecoense i është dorëzuar titulli i Copa Sudamericana. Klubi brazilian humbi pothuajse të gjithë
Vdekja e Astritit / Miratohet në Strasburg amendameti për hetim të pavarur (DOKUMENT) Gjatë mbledhjes së II-të të Komisionit Parlamentar për Stabilizim Asocim BE-Kosovë, në selinë e Parlamentit Europian në
PD depoziton në Parlament Amendamentin e Dekusarizimit Gjatë ditës së sotme, PD do të depozitojë në Parlament Amendamentin për Dekusarizimin, që do të ndalojë deputetët që kan
Stresi heq dorë nga muzika Stresi ka vendosur që jo vetëm të largohet nga Shqipëria, por edhe ti japë fund muzikës për një kohë të pacaktuar. Ka që
Kukan: Rasti i Prengës i papranueshëm, s'duhet të përsëritet! Eurodeputeti Eduard Kukan do të prezantojë një amendament të ri për rezolutën e integrimit të Shqipërisë në BE, për zgje
Berisha sulmon Leskajn: “Madamë lokomotiva”, po sfidoni ligjin duke drejtuar Parlamentin Gjatë seancës së sotme, nuk ka munguar përballja mes Berishës e Ballës, akuzat e ndërsjellta mes palëve. Por Berisha nuk
Jennifer Garner: Nuk u ndamë për dadon (FOTO LAJM) Prej muajsh hidheshin hipoteza nga më të ndryshmet lidhur me ndarjen e Jennifer Garner nga bashkëshorti Ben Affleck, ndë
Nishani: Marrëveshja e Ohrit, fondament i respektimit të të drejtave të shqiptarëve në Maqedoni Presidenti i Shqipërisë, Bujar Nishani priti sot në një takim Menduh Thaçin, kryetar i Partisë Demokratike Shqiptare.
PE, propozohen 270 amandamente për Maqedoninë Janë përgatitur gjithsej 270 amandamente për projekt-rezolutën për Maqedoninë të raportuesti Ivo Vajgl, e cila duhet të
VV: Bashkëpunim ndërshqiptar përballë obstruksionit të Serbisë në KiE Nënkryetarja e Kuvendit Aida Dërguti dhe Kryetari i Grupit Parlamentar të Lëvizjes VETËVENDOSJE! mbajtën sot një konfere
"Sjellja e Halitit, Leskajt, Dërgutit dhe Mehmetit, tradhëti kombëtare" Publicisti Rexhep Kastrati, përmes një postimi ne facebook ka shkruar se sjellja e Aida Dërgutit, e Xhavit Halitit, e Va
"Kosova humb për një votë", Haliti: Po të ishte Berisha kishim fituar Kryetari i delegacionit të Kosovës në KiE, Xhavit Halili thotë në një intervistë për Shqiptarja.com se, angazhimi i dele
Katër amendamente të Serbisë në Rezolutë, asnjë i Kosovës Asambleja Parlamentare e Këshillit të Evropës ka miratuar Rezolutën për Kosovën, në të cilën nuk u përfshi asnjë propozi
KE nuk i kalon amendamentet e Kosovës, delegacionit nga Prishtina s’i lejohet fjala Para pak çastesh, në Strasburg, ka përfunduar votimi i amendamenteve në Komisionin për Politikë të Jashtme i Asamblesë P
Rama dhe Balla depozitojnë amendamentin për heqjen e dekoratave të hetuesve të komunizmit Kryeministri Rama dhe deputeti socialist Balla, kanë depozituar në Kuvend kërkesën për ndryshime në ligjin e medaljeve.
Kuvendi rrëzon amandamentet e Dodës dhe Idrizit Parlamenti ka hedhur poshtë amandamentet e propozuara nga ana e Mesila Dodës dhe Shpëtim Idrizi. Të dy deputetët kish
 
Portali i njohur sportiv “Goal.com” ka publikuar karikaturën e ditës së sotme ku personazhet kryesore sigurisht do të ishin nga super ndeshja ndërmjet Barcelonës dhe Juventusit.

Në të është trinomi i frikshëm i Barcelonës MSN dhe dyshja e hekurt e mbrojtjes juventine, Bonucci-Chiellini.

Portali i njohur sportiv “Goal.com” ka publikuar karikaturën e ditës së sotme ku personazhet kryesore sigurisht do të ishin nga super ndeshja ndërmjet Barcelonës dhe Juventusit. Në të është trinomi i frikshëm i Barcelonës MSN dhe dyshja e hekurt e mbrojtjes juventine, Bonucci-Chiellini.