999 rezultate për

cyrus

VIP-at që pranuan publikisht se kanë parë UFO në jetë Miley Cyrus nuk ishte e sigurt se besonte në qenie jashtëtokësore derisa pa një të tillë. Pas Demi Lovatos, listës së
Miley Cyrus kalon pritshmëritë, pozon nudo brenda një arkivoli (FOTO LAJM) Miley Cyrus ka shokuar fansat duke pozuar nudo brenda një arkivoli. Këngëtarja 27-vjeçare shfaqej duke mbuluar gjoksin m
Miley Cyrus i bashkohet VIP-ave: Kam parë alienë Miley Cyrus nuk ishte e sigurt se besonte në qenie jashtëtokësore derisa pa një të tillë. Pas Demi Lovatos, listës së
Humb njeriun e shtrejnt, Miley Cyrus prek me postimin (FOTO&VIDEO) Miley Cyrus ka njoftuar në rrjetet sociale se ka humbur gjyshen e saj, Loretta Finley. Ajo ndau disa foto e video me gjy
6 muaj esëll, flet Miley Cyrus: Pse jam kështu si jam? Në një intervistë për “Variety”, Miley Cyrus ka rrëfyer luftën e saj kundër alkoolit dhe lëndëve të ndaluara. Ajo ka tre
Probleme me alkoolin dhe mallin? Miley Cyrus flet për herë të parë hapur Miley pranoi në një intervistë për Variety se ka 6 muaj që është esëll. “Po bëhen 6 muaj tashmë që jam esëll. E gjith
Nuk u mjaftua me shtëpinë 36,5 milionëshe, Kylie Jenner blen pronën e Miley Cyrus (FOTO LAJM) Pasuritë e paluajtshme për miliarderen më të re në botë po shtohen dita-ditës. Para një muaji Kylie Jenner u bë pronarja
Nga Anglina Jolie dhe Miley Cyrus, si u veshën VIP-at kur takuan Mbretëreshën (FOTO LAJM) Të takosh mbretëreshën duket si një nga gjërat më të siokletshme në jetë. Dhe ndoshta edhe më emcionuesja. Por ju sh
Drodhi cigaren me bar në mes të skenës, pse nuk e ftuan Mileyn në Grammy (VIDEO) Këngëtarja e njohur, Miley Cyrus ka munguar prej disa vitesh në ceremoninë e përvitshme të "Grammy’s Aëard". Në gjithë h
Në 22 vjetorin e lindjes, ç’dhuratë i bëri Miley Cyrus të dashurit të saj (FOTO LJAM) Partneri i ri i Miley Cyrus, Cody Simpson, ka festuar 22-vjetorin e tij të lindjes. Këngëtarja s’ka mundur dot të jet
Ish e dashura për Miley Cyrus: Rashë në dashuri me të! Miley Cyrus pati një lidhje këtë verë me Kaitlynn Carter, e cila më shpejt përfundoi sesa nisi. Por ndjenjat s'njohin ko
Ish e dashura e Miley Cyrus e "shkatërruar", pranon se po vuan ndarjen (FOTO LAJM) Ndryshe nga Miley Cyrus, Kaitlynn Carter është duke kaluar një periudhë të vështirë që prej ndarjes nga këngëtarja. A
Miley Cyrus përfundon në spital dhe gjejeni pak kush i shkoi pranë me lule dhe kitarë (FOTO LAJM) Miley Cyrus është shtruar në spital, pas problemeve me fytin, por nuk është vetëm! Shoku i saj i ngushtë Cody Simpso
Ëngjëj apo djaj? Miley Cyrus, Ariana Grande dhe Lana Del Rey sjellin bashkëpunimin "historik" (VIDEO) Miley Cyrus, Lana Del Rey dhe Ariana Grande janë padyshim tre ndër emrat më të njohur të muzikës. Secila prej tyre ka
Të njëjtat skena, Miley Cyrus kopjon Elvana Gjatën në videoklipin e ri (FOTO LAJM) Elvana Gjata publikoi këtë verë disa projekte që u kthyen hite dhe vazhdojnë të dëgjohen kudo. Këto këngë Elvana i solli
Pas akuzave për tradhëti, reagon për herë të parë Miley Cyrus (FOTO LAJM) Pas ndarjes nga Liam Hemsworth, Miley Cyrus u përfol se kishte nisur një romancë të re me mikeshën e saj, Kaitlynn Carte
U nda nga Liam për një femër? Miley Cyrus flet për herë të parë (FOTO LAJM) Miley Cyrus, 26 vjeçe dhe Liam Hemsworth’s, 29 vjeç i kanë dhënë fund martesës edhe pse kishin vetëm 7 muaj që kishin li
Pas ndarjes, Miley Cyrus kapet mat duke shkëmbyer puthje me një vajzë (FOTO LAJM) Miley Cyrus dhe bashkëshorti i saj Liam Hemsëorth janë ndarë 7 muaj pas martesës. Këngëtarja njoftoi të shtunën se ata j
Thanë se ishte në klinikë psikiatrike, Miley Cyrus bën "twerk" veshur me bikini (VIDEO) Miley Cyrus është e njohur për energjinë e saj në vallëzim. Dhe këtë energji ajo e ka shfaqur edhe në instagram me fansa
Menjëherë pas spektaklit në Kosovë, Miley Cyrus përfundon në klinikë psikiatrike (FOTO LAJM) Pak ditë më parë këngëtarja me famë botërore Miley Cyrus, dhuroi një spektakël të paharrueshëm në Kosovë. Gjithçka i