999 rezultate për

curri

Kjo është 17-vjeçarja me këmbët më të gjata në botë (FOTO LAJM) Me këmbët 121 centimetra të gjata, Mai Currin vendosi të kandidojë në librin e rekordeve Guiness si femra me këmbët më
Njihuni me 17-vjeçaren me këmbët më të gjata në botë (FOTO LAJM) Me këmbët 121 centimetra të gjata, Mai Currin vendosi të kandidojë në librin e rekordeve Guiness si femra me këmbët më
Shmanget tragjedia në Durrës, 25-vjeçari shpëtohet nga mbytja Një tragjedi është shmangur ditën e sotme në plazhin e Currilave në Durrës. Rreth orës 12:30, shërbimet e Patrrullës
Arbana nënë për herë të dytë, Olti Curri i bën urimin epik (FOTO LAJM) Arbana Osmani dhe Eduart Grishaj së shpejti do të bëhen prindër. Pas lajmit, Arbana Ormani ka nisur të marrë urimet p
Olti Curri ironizon mimikën e Ramës teksa "kryqëzohet" nga gazetarët (VIDEO) Mbrëmjen e sotme në emisionin ‘Opinion’ në Tv Klan me gazetarin Blendi Fevziu po zhvillohen debate të ashpra mes kryemin
"Ku zgjohesh në mëngjes", Orin nuk e lenë rehat as në emision kunjat për Islin (VIDEO) Mbrëmjen e djeshme në spektaklin e talenteve "Top Talent 3" konkurrentët e kategorive të ndryshme; nga muzika, baleti, a
Olti Curri tregon "mikun" e Alketës që e futi në Sanremo, ajo i bën bllok! (FOTO LAJM) Tashmë është bërë zyrtare: Alketa Vejsiu do bashkëprezantojë në “Sanremo 2020”. Lajmi po bën bujë në mediat shqiptare as
"Curri" lirohet nga paraburgimi Ismet Osmani, i njohur si “Curri” është liruar nga paraburgimi. Këtë për lajmi.net e ka konfirmuar edhe avokati i tij
Çmime të larta për prindërit. kaq kushtojnë librat e klasës së 7-të Shtatori është muaji i shpenzimeve për prindërit të cilët duhet të bëjnë gati fëmijët për nisjen e vitit të ri shkollor.
Aksident i rëndë në Bajram-Curri, vdes i mituri, 5 të plagosur Një aksident tragjik ka ndodhur pasditën e sotme në Tropojë ku dy automjete janë përtplasur më njëri-tjetrin e për pasoj
Filloi "lufta tregtare"? Kosova bllokon tranzitin e autobusëve të Bajram Currit Pesë autobusë të linjës Bajram Curri- Kosovë- Tiranë nuk lejohen ta kalojnë pikën doganore të Morinit. Ora News rapo
Nuk të them gej se gej është Elton John..! Noizy nuk përmbahet ndaj Olti Currit (FOTO LAJM) Një debat virtual ka nisur së fundmi mes reperit, Noizy dhe Olti Currit. Ky sherr me fyerje dhe ofendime nisi pasi O
Lirohet Rrahim Hashimi, ja vendimi për Currin dhe të tjerët Gjykata Themelore në Prishtinë ka marrë sot vendim që Rrahim Hashimi të lirohet, derisa katër pjesëtarët tjerë të grupit
Fajdexhinjtë me në krye Currin kanë dëmtuar Kosovën 6 milionë euro Krimet e mafiozit, Ismet Osmani, i njohur me nofkën Curri, dyshohet se peshojnë mbi 6 milionë euro. Këtë e ka bërë të di
E FUNDIT/ Arrestohet "Curri", bosi i kazinove në Kosovë Drejtoria për Hetimin e Krimeve Ekonomike dhe Korrupsion ka zhvilluar një operacion policor në disa zona ky dyshohej se
Identifikohet viktima e gjetur në Pejë Një 39 vjeçar u gjet i vdekur krah rrugës mëngjesin e sotëm. Mësohet se viktima është 39 vjeçari Arton Curri, i cili
Pezullohet nga detyra mësuesja që dhunonte fëmijët në Kukës Pas denoncimit të bërë nga emisioni “Stop” në Tv Klan, ministrja e Arsimit Besa Shahini ka pezulluar nga detyra mësuesen
Olti Curri tallet keq me Tunën: Ku e panë Divën? (FOTO LAJM) Ditën e djeshme, Tuna mbajti një koncert live në Shkup për promovimin e albumit të saj të ri "Fortuna", për të cilin kis
Olti Curri godet me fjalët për Dafina Zeqirin (FOTO LAJM) Një nga Bloggerët më të njohur në vendin tonë Olti Curri njihet për kritikat e shumta ndaj personazhe publikë por edhe f
“Bën lek duke marrë të tjerët në gojë”, Olti Curri i kthehet keq komentueses Gazetari Olti Curri ishte i ftuar së fundmi në emisionin e pasdites "Rudina", së bashku me Iva Tiçon dhe Enxhi Lulajn, k