999 rezultate për

cungu

Cungu: Ishte një fitore shumë e rëndësishme Trajneri i Kukësit, Armando Cungu, pas fitores me Teutën në Durrës, u shpreh i kënaqur nga ekipi i tij, si dhe zbuloi bi
Kukësi tenton mrekullinë, por ngec në momentin e fundit Ka përfunduar këtu aventura europiane e Kukësit. Verilindorët kanë mposhtur me rezultatin 2-0 Torpedo Kutusai. por ky
Shpërthen Cungu: Nuk kam shpresë me këtë ekip, nëse nuk ka afrime, do largohem Trajneri i Kukësit, Armando Cungu, është shfaqur i pakënaqur me lojtarët e tij në përfundim të ndeshjes me Torpedon, e c
Cungu: Jemi të zhgënjyer Trajneri i Kukësit, Armando Cungu, është shfaqur i pakënaqur me lojtarët e tij në përfundim të ndeshjes me Torpedon, e c
Cungu shpërthen ndaj gjeorgjianëve: Nuk jemi politikanë, vijmë për futboll Ekipi i Kukësit do të ndeshet nesër me ekipin e Torpedos për turin e tretë të eliminatoreve të Europa League. Kukësi kër
Cungu: Japim maksimumin për tu kualifikuar në turin tjetër Trajneri i Kukësit, Armando Cungu beson se skuadra e tij do të kualifikohet në turin e tretë të Champions Leagues. Pa
Cungu për ndeshjen kundër Qarabagut: Kemi përgatitur edhe penalltitë Armando Cungu ka folur për ndeshjen e kthimit ndaj Qarabagut të Agollit. Verilindorët arritën të merrnin një barazim 0-0
Cungu: Do të pësonim shumë gola po të luanim ndryshe Trajneri i Kukësit, Armando Cungu është shprehu i kënaqur me performancën e skuadrë. "Jam i kënaqur me skuadrën në p
Agolli për Cungun: Është mjeshtër i eliminatorëve për ekipet shqiptare Shqiptari i Qarabagut, Ansi Agolli, foli për mikrofonin e RTSH pas ndeshjes, ku tregoi se e priste që do të ishte një nd
Cungu i emocionuar: Nuk e mendonte asnjë që Kukësi do kualifikohej Kukësi arriti të kualifikohej për në raundin e dytë të Ligës së Kampionëve teksa barazoi 1-1 në transfertë nda Valetës.
Zyrtare: Armando Cungu merr drejtimin e Kukësit (FOTO LAJM) Tashmë nuk ka më dyshime dhe Kukësi ka zyrtarizuar Armando Cungun në krye të klubit verilindor. Ashtu siç ishte paral
Kreu i Ulqinit bën thirrje për daljen e Kosovës nga izolimi Kryetari i Ulqinit, Nafiz Cungu, gjatë një interviste për "Epoka e re", i ka bërë thirrje politikanëve të Kosovës se gje
Cungu zyrtarizon divorcin me Vllazninë: Ka shumë presion Trajneri i Vllaznisë, Armando Cungu, pas fitores ndaj Flamurtarit ka konfirmuar se do të largohet nga shkodranët në fund
Cungu: Hafizi më kërkoi para për të luajtur ndaj Gjermanisë më 1998 (VIDEO) I ftuar në emisionin “Rrëfim” të drejtuar nga gazetari Pirro Ruvina në Star Plus Tv, trajneri shkodran Armando Cungu ka
I sapo kthyer nga Gjermania, prangoset për vjedhje Policia e Tiranës ka vënë në pranga shtetasin Markeljan Cungu, i cili kishte vetëm pak ditë pasi ishte kthyer nga Gjerma
“Dua burra në fushë, jo balerina” Vllaznia ka analizuar ndeshjen me Laçin e trajneri Cungu ka patur rezervat e tij karshi ekipit, ndërsa ka vënë theksin t
Zyrtare, Cungu merr "komandën" e Vllaznisë Më në fund ka ardhur edhe zyrtarizimi i Armando Cungut në krye të Vllaznisë. Ashtu siç kemi njoftuar në ditët e fundit,
Cungu gati për një aventurë të re Armando Cungu nuk është trajner i ekipit të Laçit qw nga fundit i vitit 2015. Ai ka dhënë dorëheqjen nga ky post pikëris
Elbasani mposhtet nga Laçi Nuk ka zgjatur shumë gjatë fitorja e parë Elbasanit në Superligën Shqiptare, pasi elbasanllinjtë janë rikthyer menjëherë
Partia shqiptare në Mal të Zi uron Ali Ahmetin për fitoren Kryetari i partisë më të madhe shqiptare në Mal të Zi, Forca e Re Demokratike, Nazif Cungu ka uruar përmes një letre Ali