999 rezultate për

cuditshem

U shpall më i miri i ndeshjes, shikoni me çfarë u shpërblye ky lojtar (VIDEO) Lojtari i hokey-t nga Rusia mori një çmim të çuditshëm. Pasi i ndali 36 nga 38 goditjet drejt portës në fitoren me re
Babai hedh djalin 11-muajsh nga ura, më pas bën veprimin e çuditshëm Një foshnjë 11-muajshe ka humbur jetën, pasi babai i tij e hodhi në lumë. Ngjarja e rëndë ka ndodhur në Manchester, Angl
Një substancë misterioze zbulohet në Hënë Të habitur nga zbulimi, ekipi i kontrollit të roverit kinez “Iutu-2” thirri ekspertët dhe shtyu kërkimin e planifikuar,
Reagon çuditshëm Vin Veli pas lajmit për arrestimin (FOTO LAJM) Është folur gjatë sot për arrestemin në orët e para të mëngjesit në Bllok, Artvin Veli ose i njohur me emrin e artit si
Fjalimi i çuditshëm i Cantonas i lë të habitur Messin e Ronaldon Eric Cantona i la të habitur shikuesit gjatë fjalimit të tij për Zotin, luftën dhe krimet, pasi u shpërblye me çmimin pr
Klient të çuditshëm që të lënë “gojëhapur” me veprimet apo veshjet e tyre (FOTO LAJM) Në përditshmërinë tonë shohim plot situata gazmore nga njerëz që në fund të fundit nuk i bën aspak përshtypje ajo që shf
E ndaluan se nuk kishte mjet identifikimi, gjyqtari tregon episodin e çuditshëm të jetës Nuk kishte me vete dokumente identifikimi, gjyqtarin e shpëton Wikipedia Hoëard Webb është një prej ish-gjyqtarëve të
Klopp bën krahasimin e çuditshëm për portierin Adrian Trajneri i Liverpoolit, Jurgen Klopp e ka krahasuar Adrianin me Balboan pasi që priti penalltin kundër Chelsea në Super
Dhjetë frutat më të çuditshëm në botë (FOTO LAJM) Të lodhur nga kivi, bananet apo rrushi? Dëshironi të provoni fruta të reja këtë vit? Lexoni listën tonë të 10 frutave dh
Ndoshta do fërkoni sytë, këto janë 10 frutat më të çuditshëm të botës (FOTO LAJM) Të lodhur nga kivi, bananet apo rrushi? Dëshironi të provoni fruta të reja këtë vit? Lexoni listën tonë të 10 frutave dh
Propozimi më i çuditshëm, vendos unazën me diamant në gjirin e lopës Një fermer ka gjetur një mënyrë shumë interesante për t’i propozuar martesë së dashurës. Ai ia ka vendosur unazën me dia
Shqiptarët popull i çuditshëm: Qeveria ngre çmimin e naftës, askush nuk proteston Partia Demokratike pas ngritjes së projektligjit për rritjen e ccmimit të naftës i bëri thirrje të gjithë qytetarëve shq
I refuzojnë azilin në Gjermani, hakmerret çuditshëm emigranti (VIDEO) Një i ri nga Nigeria të cilit iu mohua azili në Gjermani, u hakmorr duke thyer xhamat e 12 automjeteve të parkuara, me n
Dy lajme: Meta shpërndan statuset e Manjanit, kurse ish-ministri ka një propozim të çuditshëm (FOTO LAJM) Një propozim i Ylli Manjanit në Facebook pak minuta më parë ka prodhuar dy lajme njëkohësisht. I pari, lidhet me për
20 foto nga Koreja e Veriut të censuruara për publikun (FOTO LAJM) Kemi menduar se Koreja e Veriut ishte një vend i çuditshëm, por kurrë nuk do imagjinonim se ishte kaq shumë i çuditshëm.
“Dashuri dhe urrejtje”, raporti i çuditshëm Rama-Meta ndër vite Përplasja mes Kryeministrit Edi Rama dhe Presidentit Ilir Meta pas shfuqizimit të dekretit për zgjedhjet e 30 Qershorit,
Çohu, çohu shpejt! Prela nuk i përgjigjet gazetarëve për Dakon, veprimi i çuditshëm i prokurorit Çohu, çohu shpejt! Ky ishte reagimi i njërit prej prokurorëve të dosjes 339 ndaj Donika Prelës, ndërkohë që gazetarët po
Këto janë 20 medalionet më të çuditshëm që mund të keni parë (FOTO LAJM) Edhe pse jo të gjithë e pranojnë, e dimë shumë mirë që "vdesim" për dhurata. Ato mund të jenë nga më të ndryshmet e kjo
Nga Luana Vjollca tek "gruaja s'duhet të nxjerrë zë gjatë seksit": Testi i çuditshëm i Muç Nanos Ndryshe nga herët e tjera, emisioni “Provokacija” nuk u hap me monolog, por me një test. I përgatitur nga vetë moderator
Një aksident i çuditshëm në Vlorë Një aksident i çuditshëm ka ndodhur në orët e fundit në Vlorë. Drejtuesi i një automjeti ka humbur kontrollin duke pë