E FUNDIT/ Tërmeti trondit Shqipërinë
999 rezultate për

cuar

Eriksen ka fituar minuta, trajneri i Danimarkës i pakënaqur: Duhet të luajë më i avancuar Cristian Eriksen ka nisur të aktivizohet më shumë nga trajneri Antonio Conte, kjo edhe prej faktit që ka munguar Arturo
Lautaro: Ne po punojmë për ta çuar Interin sa më lart Lautaro Martinez u intervistua nga DAZN pas ndeshjes Milan-Inter 0-3. Argjentinasi ishte protagonist absolut me dy gola.
Rama zbuloi marrëveshjen me Bashën për ta çuar LSI për skrap, reagon kreu i PD-së Deklarata e Ramës se bashkë me kreun e PD kishte bërë plan që të çonte për skrap LSI kanë shkaktuar shumë reagime. B
Të divorcuar, Rudina dhe ish-bashkëshorti fotografohen duke shëtitur (FOTO LAJM) Pas ndarjes, Rudina Dembacaj dhe ish-bashkëshorti, Aleksandër Varfaj kanë ruajtur një marrëdhënie shumë të mirë me njëri
Vaksina dhe dekorimi 4 të vrarëve në protestë, kartat e sforcuara elektorale të Edi Ramës Nga Xhovan SHYTI Pas sigurimit të një sasie tepër modeste të vaksinave anti-Covid dhe propagandimit të tyre të bujsh
E nisi politikën me zero lekë dhe e ka çuar në qindra milion: Zbulohet pasuria e ish-ministrit Bushati Ditmir Bushati u zgjodh ministër i Jashtëm në kabinetin e kryeministrit Edi Rama pas zgjedhjeve parlamentare të vitit 20
Zbulohet ngjarja e rëndë në Ksamil, njerku abuzonte prej 5 vitesh me të miturën Ksamili është tronditur nga një ngjarje e rëndë, ku një e mitur ka denoncuar njerkun e saj se ka abuzuar seksualisht me
"Çmendet" Reali, përgatitet për shitjen e gjashtë yjeve për të financuar transferimin e Mbappes Real Madridi mesa duket ende nuk ka hequr dorë nga transferimi i yllit të PSG-së, Kylian Mbappe. Francezi ka refuzuar
Arrihet marrëveshja, Dembele drejt Atletico Madridit Sulmuesi francez Moussa Dembele është shumë pranë transferimit te skuadra e Atleticos së Madridit, teksa konfirmimin e k
Avokatja tallet me emërimin e Çuçit: Pas një burri të suksesshëm, qëndron një grua e divorcuar! Avokatja Enida N. Bozheku ka ironizuar me emërimin në detyrë të ministrit të Brendshëm, Bledi Çuçi. Ajo ka pastuar në
U mundua të pajtojë çiftin e divorcuar, zbardhet shkaku i vrasjes së shqiptares në Gjermani 33 vjeçarja M.M., nga Gadimja e Lipjanit u vra të shtunën mbrëma nga kunati i saj në Gjermani i cili kishte shkuar tek s
Ulet numri i të infektuarve në Greqi, 62 të vdekur brenda ditës Numri i infektimeve brenda ditës në Greqi ka rënë. Gjatë 24 orëve të fundit autoritetet shëndetësore kanë njoftuar 6
Italia shënon rritje të numrit të viktimave, të dhënat e 24 orëve të fundit 14,842 raste të reja me koronavirus janë evidentuar në 24 orët e fundit në Itali. Fatkeqësisht 634 persona kanë humbu
Doli nga shtëpia për të çuar fëmijët në shkollë, si ndodhi plagosja në Lezhë Hil Gjini nga fshati Balldre e Lezhës është plagosur sapo ka dalë nga shtëpia për të çuar fëmijët në shkollë. Sapo ka
Turqia nderon Shqipërinë në festën e Pavarësisë, Ura e Bosforit ndriçohet kuq e zi Turqia ka uruar Shqiptarwt pwr festwn e Pavarwsisw. Dy ura nw Stamboll do tw ndricohen nga drita kuq e zi nw nder tw
Gjenerali i njohur emërohet në krye të Akademisë së Forcave të Armatosura Gjenerali Albert Mullait është vendosur në krye të Akademisë së Forcave të Armatosura. Lajmin e ka bërë me dije mini
Historia e Saimirit, djalit të pasur me prindër të divorcuar që kërkon nuse në televizion (FOTO LAJM) Njihuni me beqarin e “Love Story”, princi modern që do të rrëmbejë zemrat e shumë vajzave. Kështu e bëri produksioni nën
Milani "piketon" yllin e Arsenalit për të forcuar krahët e sulmit Milani mendon për të forcuar krahët e sulmit dhe po tenton goditjen Nicolas Pepe. I blerë për plot 80 milionë euro nga L
"Ishe kan ku*vë": Gruaja e divorcuar lidhet me 54 vjeçarin, por ai e fundos keq Një grua e divorcuar që krijoi një lidhje dashurie me një 54-vjeçar, pretendon se u mashtrua prej tij përderisa ai i kër
"Jam sforcuar shumë javët e fundit", Bonucci njofton largimin nga grumbullimi me Italinë Leonardo Bonucci "ngre flamurin e bardhë", pasi në konferencën për shtyp të ditës së sotme njoftoi se do të largohet nga