999 rezultate për

cuadrado

Roma-Juve, dalin formacionet zyrtare të klasikes Kanë dalë formacionet zyrtare të klasikes të futbollit italian mes Romës dhe Juves ndeshje e cila starton në orën 20:45
Juventusi gati ti rinovojë kontratën yllit të skuadrës Me ndryshimin e trajnerit, roli në skuadër për futbollistin e juventusit, Juan Cuadrado, ka ndryshuar. Nga mesfushorë kr
Sarri: Duhet të rregullohemi në mbrojtje, Cuadrado po bën mjaft mirë Maurizio Sarri, trajneri i Juventusit, menjëherë pas ndeshjes së fituar me Brescian u ndal te paraqitja e ekipit: "Nu
Supergoli i Cuadrados zgjidhet më i miri i javës në Ligën e Kampioneve (VIDEO) Liga e Kampionëve ka zgjedhur golin më të mirë të javës së parë të sezonit të ri 2019/20. Gjatë të martës dhe mërkurë
Plas te Juventus, Cuadrado sherr me Bonuccin Në Madrid ndaj Atleticos mbrëmjen e djeshme, sigurisht që nuk ishte një ndeshje e lehtë për Juventusin. "Zonja e Vjet
Zhbllokohet supersfida në "Wanda Metropolitano", Cuadrado realizon supergol (VIDEO) Juventus ka zhllokuar rezultain përballë Atletico Madrid menjëherë pas fillimit të pjesës së dytë. Është Cuadrado ai
Cuadrado "divorcohet" me Juven, gati "kurorëzimi" në Angli Tabloidët britanikë nisin të zbardhin atë që duket se do të jetë e ardhmja e mesfushorit kolumbian të Juventus, Juan Gui
3 muaj pa luajtur, Cuadrado në fushë ndaj Spalit Juan Cuadrado pësoi një dëmtim, teksa më pas u detyrua të operohej dhe të mungonte për një periudhe 3 mujore. Megjith
Operohet Cuadrado, stop 2 muaj Mesfushori anësor i Juventusit, Juan Cuadrado është operuar pasditen e sotme në Barcelonë, për një problem në gjurin e m
Lajme të mira për Juventusin, ylli i ekipit shmang operacionin Juventusi do të luajë nesër në Bergamo ndaj Atalantës së Etrit Berishës, por një lajm mjaft i mirë vjen nga kampi bard
Cuadrado nuk do të operohet në gju Anësori kolumbian do të vazhdojë të trajtohet për lëndimin e tij, me bardhëzinjtë që janë të lumtur që ai i është shmang
Pas Cuadrados, dëmtohet dhe Cancelo te Juventusi Te Juventusi nuk është dhe aq e mirë situata e dëmtimive. Pas Cuadrados i cili u dëmtua në ndeshjen ndaj Young Boys duke
Cancelo dhe Cuadrado, në dyshim për derbin ndaj Torinos Juventusi humbi mbrëmë në ndeshjen ndaj Young Boys për ligën e kampioneve. Përvec humbes e cila nuk i rrezikoi gjë j
​Ronaldo zbulon bisedën me Cuadradon për numrin shtatë Cristiano Ronaldo i kishte kërkuar leje Juan Cuadrados para se ta merrte fanellën me numrin shtatë në Juventus. Para tra
Ronaldo i merr numrin 7, lojtarët tallen me Cuadradon (FOTO LAJM) Cristiano Ronaldo ishte transferimi më i bujshëm i kësaj vere dhe do mbahet mend gjatë. Juventus pas hsumë polemikas
Cuadrado nuk brengoset nga humbja me Napolin: Titulli kampion është në dorën tonë Cuadrado pavarësisht humbjes 1-0 nga Napoli është i bindur se pati i titullit kampion është në dorën e tyre. Dallimi
Lajme të mira për Juventusin, Cuadrado kthehet në stërvitje Juan Cuadrado është kthyer sot në trajnimin me klubin e Juventusit, duke treguar se ai mund të jetë afër rekuperimit, se
Allegri jep lajmin e tmerrshëm: Sezoni për këtë lojtar u mbyll Trajneri i Juventusit, Massimiliano Allegri, ka shprehur me plot bindje keqardhjes se Juan Cuadrado do të rikthehet më n
Modelja ironizon me Cuadradon: Ke dy vite që nuk qëndron në këmbë Nina Moric ndez sfidën Juventus – Napoli në rrjetet sociale me një batutë rreth simulimeve të mundshme të Juan Cuadrados
Juventus nis ofertën zyrtare për Politanon Gazzetta dello Sport raporton se Juventusi ka nisur një ofertë prej 25 milionë eurosh për Matteo Politanon e Sassuolos.