999 rezultate për

crystal

Juventusi nis interesimin për yllin e Manchester United Donny Van de Beek nuk po kalon kohë të mira tek klubi i tij i ri, Manchester United. Sipas “Calciomercato”, Juventus
Klopp dhe Guardiola, luftë për yllin 15-vjeçar Klubet e mëdha në Evropë po shikojnë gjithnjë e më shumë nga futbollistët e rinj. Çështja e Zion Atta, vetëm 15 vjeç, nu
Chelsea tregon "dhëmbët", mposht bindshëm Crystal Palacen (VIDEO) Chelsea ka shënuar fitore të thellë me rezultat 4:0 ndaj Crystal Palace në ‘Stamford Bridge’, në ndeshjen e vlefshme për
Zaha dështoi te Man.United, Evra zbulon arsyen Wilfred Zaha shënoi dy herë në fitoren 1-3 të Crystal Palace në "Old Trafford" përballë Manchester United, ndërsa fansat
Manchester United e nis me humbje sezonin e ri, Crystal Palace i jep "leksion" në Old Trafford (VIDEO) Manchester United e ka nisur shumë keq sezonin e ri në Premierligë, duke u mposhtur nga Crystal Palace. United kanë p
Befasohet Man.United, Crystal Palace kalon në avantazh (VIDEO) Manchester United është befasuar nga Crystal Palace në minutat e para të takimit të parë të "djajve të kuq" për këtë sez
Man United pa 11 lojtarë ndaj Crystal Palace Manchester United do të luaj të shtunën ndeshjen e parë të këtij sezoni në Premierligë. Skuadra e Solskjaer do të luaj n
Manchester United triumfon ndaj Crystal Palace dhe mban gjallë shpresat për Champions (VIDEO) Me dy gola të shënuar Manchester United ka mposhtur Crystal Palace (0-2) duke vazhduar garën për zonën Champions. Re
Chelsea me 3 mungesa të mëdha ndaj Crystal Palace Përpara ndeshjes me Crystal Palace, Chelsea ka konfirmuar tre probleme me lojtarët. Fikayo Tomori, Mateo Kovacic dhe
Barazim befasues ndaj Crystal Palace, flet Guardiola Pep Guardiola nuk do të festojë ditëlindjen bashkë me një fitore të Man City-t teksa skuadra e tij barazoi 2-2 ndaj Crys
Vazhdojnë protestat kundër VAR-it: Edhe tifozët e Man City me pankarta drejtuar FA Teknologjia VAR duket se po i irriton shumë tifozët e futbollit në Angli. VAR ka ditur të jetë vendimtar këtë sezon,
Manchester City - Crystal Palace, formacionet zyrtare: Guardiola hedh në fushë më të mirët Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën mes Manchester City e Crystal Palace. Pas startit jo të mirë të sezonit
Batshuayi drejt Crystal Palace, Chelsea mendon për Gabriel Barbosan 'Blutë' e Londrës janë gati që të aktivizohen në merkato, për të shitur dhe blerë lojtarë. Chelsea është interesuar p
Për Giround hynë në garë edhe Crystal Palace Sulmuesi francez është i pakënaqur tek Chelsea dhe mund të largohet në afatin kalimtar të janarit. Interesim për ish-fut
Chelsea duhet të derdhë 90 milion euro për Zaha Sulmuesi i rrezikshëm po shkëlqen në fanellën e Crystal Palacet dhe po kërkohet nga gjigantët anglezë Crystal Palace
Liverpool vuan për të siguruar 3 pikë ndaj Crystal Palace (VIDEO) Ndoshta Liverpool e ka pritur se do të jetë një ndeshje e lehtë për ta mirëpo nuk doli ashtu. Të parët shënuan Crysta
Barazohet ndeshja mes Crystal Palace dhe Liverpoolit (VIDEO) Wshtë barazuar gjithcka mes Crystal Palace dhe Liverpoolit. Miqtë kaluan të parët në avantazh në fillimin e pjesës s
Liverpool zhbllokon rezultatin ndaj Crystal Palace (VIDEO) Liverpool më në fund ka zhbllokuar rezultatin ndaj Crystal Palace. Për miqtë ka shënuar Saudio Mane në minutën e 49'.
Chelsea në super formë, mposht Crystal Palace (VIDEO) Frank Lampard e ka drejtuar skuadrën e Chelseat në fitoren e gjashtë radhazi në Premierligë, duke e mposhtur Crystal Pal
Arsenal në "gjumë", Crystal Palace barazon disavantazhin e dy golave (VIDEO) Crytal Palace i është përgjigjur dy golave të shpejtë nga Arsenal. Fillimisht ngushtoi diferencën Milivojevic në minu