E FUNDIT/ Zyrtare!Joe Biden betohet si President i SHBA

crotones

Shfaqi problem muskulor në ndeshjen ndaj Crotones, mësohet sa do të mungojë Lukaku Sulmuesi i Inter, Romelu Lukaku, nuk do të paraqitet në ndeshjen kundër Sampdoria që do të zhvillohet në kuadër të javes
Interi fitoi bindshëm ndaj Crotones, Conte: Askush nuk e ka vendin e sigurt Trajneri i Inter, Antonio Conte, nuk ishte i kënaqur me paraqitjen e mesfushorit, Arturo Vidal, në ndeshjen ndaj Crotone
Interi përmbys rezultatin ndaj Crotones (VIDEO) Interi ka arritur të përmbysë rezultatin ndaj Crotones brenda pjesës së parë. Është përsëri Martinez lojtari që dërgo
Reagon shpejt Interi, barazohet rezultati në "Giuseppe Meazza" (VIDEO) Avantazhi i Crotones nuk ka zgjatur shumë, pasi Interi reagoi shpejt me Lautaro Martinez. Argjentinasi arriti ta dërg
Më në fund negativ, Immobile bashkohet me Lazion Ciro Immobile, më në fund, është gati të kthehet në fushë. Sulmuesi i Lazios, i cili ka qëndruar për disa javë në izolim
"Ngeci" në barazim ndaj Crotones, Pirlo kërkon kohë për Juventusin e tij Pa Cristiano Ronaldon, që mungon për shkak të koronavirusit, Juventusi u ndal në barazim 1-1 në ndeshjen ndaj Crotone-s
Juventusi "ngec" në barazim ndaj Crotones (VIDEO) Skuadra e Crotone ka arritur të luajë baras kundër kampionëve të Serie A, Juventus. Me rezultatin final 1:1, Crotone
Juventusi barazon rezultatin ndaj Crotones (VIDEO) Juventusi ka arritur të barazojë rezultatin ndaj Crotones falë një aksioni të krijuar nga futbollistët e ofruar gjatë me
Federico Chiesa mund të debutojë ndaj Crotones me fanellën e Juventusit Federico Chiesea mund të bëjë debutimin për Juventusin të shtunën kundër Crotones, ndërsa Paulo Dybala thuhet se është n
Juventusi me plot mungesa, Pirlo nuk shqetësohet për ndeshjen ndaj Crotones Pirlo ka të paktën më tepër fat se shumë nga kolegët e tij, për arsyen e thjeshtë se ka në një organikë me shumë cilësi.
Milani vazhdon serinë pozitive, fiton pastër ndaj Crotones (VIDEO) Milan ka marrë edhe një fitore në Serie A. ‘Rossoneri’ kanë shënuar edhe fitoren e dytë në Serie A, në aq ndeshje të
Milani zhbllokon rezultatin ndaj Crotones (VIDEO) Milani ka arritur te zhbllokojë rezultatin në minutat e fundit të pjesës së parë. Kessie u tregua i saktë nga pika e
Di Marzio zbulon të ardhmen e Arlind Ajetit Mbrojtësi i Kombëtares, Arlind Ajeti, mund jetë pjesë e Crotones edhe në Serinë B. Mediat italiane raportojnë se skua
Juventusin zhgënjen në transfertë ndaj Crotones (VIDEO) Juventus është ndalur sonte nga Crotone me shifrat 1-1 në "Stadio Ezio Scida". Të parët që shënonin ishin torinezët
Juventus në epërsi ndaj Crotones (VIDEO) Juventus ka shënuar golin e epërsisë ndaj Crotones në "Stadio Ezio Scida". Ai që ka shënuar është mbrojtës brazilian,
Roma nuk lëshon pikë, fiton në transfertë ndaj Crotones (VIDEO) Roma ka marrë një fitore të pastës sot ndaj Crotones me shifrat 0-2 në "Ezio Scida", ndeshje e vlefshme për javën e 29-t
Trajneri i Crotones thur elozhe për Ajetin pas performancës ndaj Atalantës Arlin Ajeti ishte protagonist ditën e djeshme me skuadrën e Krotones, teksa mori një pikë përballë Atalantës së Berishës
Inter dështon përsëri të fitoj, këtë herë ndaj Crotones (VIDEO) Inter akoma nuk ka shijuar shijen e fitores në Serie A prej afro 2 muajsh. Këtë herë është dështimi brenda në "Giuse
Inter kalon në avantazh ndaj Crotones (VIDEO) Inter ka kaluar në avantazh ndaj Crotones në "Giuseppe Meazza". Autori i golit është sulmuesi italian, Eder në minut
Juventus hat-trick Crotones, dhe merr tri pikët e arta Juventus ka marrë një fitore te rëndësishme kundër Crotones me rezultatin e pastër 3-0 në "Allianz Stadium" Golat për