999 rezultate për

cristina

Aktorja spanjolle tallet me gjestin e Ronaldos në Madrid (VIDEO) Modelja aktorja dhe gazetarja e njohur spanjolle, Cristina Pedroche, ka reaguar pas gjestit të Cristiano Ronaldos në Ëan
Rrëfehet bukuroshja italiane: Ja çfarë më bëri Ronaldo gjatë mbrëmjes Pas publikimit të fotos nga revista e përjavshme “Chi”, bukuroshja Cristina, ka rrëfyer se çfarë ndodhi gjatë mbrëmjes m
Bobo Vieri prezanton "bombën" e re (FOTO LAJM) Ish-sulmuesi i Interit, Christian Vieri, njihet për lidhjet që ka me modele të njohura. Së fundit ai është parë në krahë
Një tifoze të tillë do e kishte zili çdo skuadër (FOTO LAJM) Showgirli bukuroshe Cristina Buccino, ka rrëfyer për IN lidhjen e saj të fortë me qytetin e Romës dhe skuadrën verdhekuq
Montolivo dhe Cristina e tij shijojnë plazhin e Miami-t (FOTO LAJM) Ky vit është "pushim" për Riccardo Montolivon. Mesfushori i Milanit pësoi një dëmtim të rëndë para Botërorit dhe do të r
“The Voice of Italia”, triumfon motër Cristina (FOTO-VIDEO) Motër Cristina është shpallur fituesja e “The Voice of Italia”, ndërsa ka arritur të mahnisë publikun me zërin e saj të
E dashura e Montolivos "ndez" Brazilin (FOTO LAJM) E dashura e mesfushorit të Milanit Riccardo Montolivo, Cristina De Pin është shfaqur shumë hot në Brazil, aty ku më 12 q
Murgesha rock, surpriza e "The Voice of Italy" (VIDEO) Një murgeshë 25-vjeçare ka qenë surpriza e mbrëmjes së të mërkurës në Raidue, ku u zhvilluan audicionet e fshehura të "T
Juve, Cristina Chiabotto "debuton" me fitore (FOTO LAJM) Cristina Chiabotto, bukuroshja e Juventus dhe moderatoja kanalit bardhezi Juventus Channel, ka bërë debutimin e saj në "
Cristina Chiabotto, imazhi i ri i JTV (FOTO LAJM) Kanali është i njëjti: 231 në paketën Sky por ndryshojnë dy gjëra të tjera shumë të rëndësishme. Nuk do të quhet më Juve
Spanjë, hetim familjes mbretërore Bshkëshroti i princeshës spanjolle, Inaki Urdangarin është nën hetimin se ka shpërdoruar miliona euro nga fondet publike