999 rezultate për

cristiano

Rodrygo kërkon qetësi: Nuk dua ta mbaj presionin e zëvendësimit të Roanaldos Rodrygo Goes thotë se është një mëkat që ai nuk e pati mundësinë të luajë përkrah Cristiano Ronaldos dhe ai nuk dëshiron
Zidane: Benzema është si CR7 në historinë e Realit Zinedine Zidane beson se Karim Benzema renditet së bashku me Cristiano Ronaldon në historinë e Real Madrid, shkruan Albe
E RËNDË/ Gjendet pa jetë berberi i Cristiano Ronaldos Trupi i berberit nga Madeira, Ricardo Maruqes Ferreira, i cili e kishte klient të rregullt sulmuesin e Juventusit Cristi
Brenda shtëpisë super luksoze të CR7 (FOTO LAJM) Cristiano Ronaldo ka publikuar pamje brenda shtëpisë së tij. Cristiano Ronaldo mbrëmjen e ka kaluar me partneren dhe
Marcelo: Nuk do të harroj kurrë çfarë tha Ronaldo para finales me Liverpoolin Marcelo ka zhvilluar një intervistë për "TPT Global". Në mesin e shumë tema të prekura ishte edhe ajo për finalen e C
"Bëm baba të të ngjaj", statistikat e djalit të Ronaldos janë impresionuse (FOTO LAJM) Djali i Cristiano Ronaldos ka shënuar dy herë më shumë gola se sa vetë Cristiano. Ronaldo Jr ka luajtur për akademinë
CR7: Interi është stimul, fituam mes ankthit dhe besimit Bëri gjithçka vetë në fund, fitoi penallti dhe e shndërroi në gol. Autor i golit që i dhuroi fitoren aq të vuajtur 2-1 t
Ronaldo "bën për një lek" gazetarët në konferencë Cristiano Ronaldo është shfaqur në konferencë për media një ditë para ndeshjes që Juventusi do ta zhvillojë me Lokomotiv
Ronaldo kalon në avantazh Juventusin (VIDEO) Juventusi ka arritur të kalojë në avantazh Juventusin në 'Alliaz Stadium' përballë Bolognas. Wshtë Cristiano Ronaldo
EMRAT/ 20 futbollistët më të bukur në botë, CR7 kryeson listën Zakonisht në mediet sportive kemi parë renditje të futbollistëve në bazë të arritjeve në fushën e blertë. Kemi parë l
Mendes superlativa për lojtarin e tij: Cristiano do ta kalojë Pelen Cristiano Ronaldo do ta kalojë legjendën braziliane Pele si golashënuesi më i mirë në histori të futbollit, sipas menaxh
Ronaldo lë prapa familjen Kardashian dhe yjet e futbollit, bëhet mbret i 'Instagramit' Rrjetet sociale janë shndërruar në një mundësi e artë fitimi për njerëzit më të famshëm në botë. Nga një studim i fun
Cristiano Ronaldo shënon rekord, realizon golin e 700-të Me golin e shënuar kundër Ukrainës këtë të hënë, me bluzën e Portugalisë, Cristiano Ronaldo u konfirmua si futbollisti i
Stadiumi i Sporting Lisbonës pritet të mbajë emrin e CR7 Cristiano Ronaldos mund t’i vijë një surprizë që as ai s’mund ta priste. Klubi i Sporting Lisbonës po mendon që stadiumi
Legjenda holandeze: Duke punuar me Ronaldon, De Ligt mund të bëhet më i miri i botës Edwin van der Sar e ka krahasuar Matthijs de Ligt me Cristiano Ronaldon, duke thënë se ata kanë mentalitet të njëjtë për
Dybala jep intervistë, Ronaldo dhe Bonucci nuk e lënë rëhat (VIDEO) Protagonistë në fushën e blertë të “San Siro-s”, protagonist edhe jashtë saj. Cristiano Ronaldo dhe Paulo Dybala dhanë s
Ja si kanë votuar Edy Reja, Mërgim Mavraj dhe Dritan Shakohoxha Tashmë që janë zbuluar të gjitha votat e kapitenëve dhe trajnerëve të të gjitha përfaqësueseve, futbolldashësit shqiptar
Cristiano mungon në ceremoninë e FIFA-s Cristiano Ronaldo nuk do të jetë sonte në Milano, në ceremoninë e FIFA-s për më të mirët për vitin 2019. Sipas Edu Ag
Ronaldo shet vilën në Manchester me “çmim qesharak”, nuk i hyn më në punë (FOTO LAJM) Ylli i Juventus, që ka bërë emër dhe ka shërbyer në skuadra spanjolle e angleze, pa llogaritur edhe shumë ndeshje në eki
Ishte fëmijë i turpshëm: Flet gruaja që ushqente Ronaldon me hamburger falas Është zbuluar punëtorja e McDonald, e cila i jepte hamburger falas, Cristiano Ronaldos, kur ai ishte fëmijë i varfër dhe