E FUNDIT/ Zhbllokohet derbi i Madridit (VIDEO)
999 rezultate për

cristiano

Nëna e Ronaldos: Cristiano Jr më dha forcë të ngrihesha Një vit pas sëmundjes së rëndë që e goditi atë më 3 mars 2020, Dolores Aveiro, Nëna e Cristiano Ronaldos, tregon se si e
Drenthe zbulon sekretet e Realit: Ja çfarë bënte Ramos para se të vinte CR7 në Madrid (VIDEO) Në moshën pothuajse 34 vjeç, karriera e Royston Drenthe vijon në lagjet e varfëra të futbollit spanjoll, në radhët e Rac
Dita kur Ferdinand mbrojti Cristianon nga brutaliteti i Van Nistelrooy Rio Ferdinand kujton një episod që ndodhi, kur ai po luante për Manchester United. Protagonistët ishin Cristiano Rona
Goli ndaj Spezias, Ronaldo barazon Pelen dhe shënon një tjetër rekord Legjenda e futbollit botëror, braziliani Pele, mbushi 80 vjeç në tetor. Të martën ai mori dozën e parë të vaksinës për t
Gazetari i njohur italian: Ronaldo mund të largohet nga Juve Cristiano Ronaldo mund të largohet nga Juventusi deklaron gazetari i njohur italian, Romeo Agresti. Sipas gazetarit,
Conceicao: Do t'i hapim probleme Juves Trajneri i Portos, Sergio Conceicao, beson se të besuarit e tij do t'i bëjë hapin probleme Juvetusit në Champions. Ju
Cristiano Ronaldo personi i parë në botë që arrin 500 milion ndjekës në Instagram, Facebook dhe Twitter Ikona e futbollit, Cristiano Ronaldo, ka arritur të mbledhë numrin më të madh të fansave në botë në llogaritë e tij në I
Dopiet ndaj Celta Vigos, Suarez thyen rekordin e Ronaldos Ylli i Atletico Madridit, Luis Suarez është duke shkëlqyer me jetën te Atletico Madrid dhe me golat ndaj Celtas, ka thye
"Futbollisti i Dekadës", Messi mposht Ronaldon (FOTO LAJM) Anëtarët e IFFHS, Instituti i Statistikave në Futboll, kanë votuar “Futbollistin më të mirë të Dekadës 2011-2020) sipas
I madh në fushë dhe jashtë saj, Ronaldo dhe Georgina dhurojnë para për trajtimin e një 7 vjeçari me kancer Cristiano Ronaldo dhe partnerja Georgina Rodriguez kanë dhuruar për të ndihmuar në financimin e trajtimit të kancerit të
Kupa e Italisë/ Juventus - Inter për një vend në finale Juventus kundrejt Interit . Për herë të tretë në tre javë, por këtë herë do të luhet në Torino. Ndërsa në kampionat vazh
Cristiano Ronaldo thyen një rekord të ri (FOTO LAJM) Rekord i ri për Cristiano Ronaldon. Sipas faqes së statistikave "OPTA Paolo", që kur ylli portugez është aktivizuar te J
Nga Spanja, Cristiano Ronaldo ka marrë vendimin për të ardhmen Vendimtar në gjysmëfinalen e Kupës së Italisë kundër Inter-it, Cristiano Ronaldo nuk ka aspak dëshirë të ndalojë së kole
Shkelën masat anti-COVID, Ronaldo dhe Georgina nën hetim Një ditëlindje që rrezikon të përfundojë keq, të paktën me një gjobë që do të konsiderohej e majme për pjesën më të madh
Romantik si super futbollisti, Georgina zbulon surprizën që i bëri Ronaldo (FOTO LAJM) Georgina Rodriguez dhe Cristiano Ronaldo kanë shijuar mbrëmë një darkë shumë romantike në shoqërinë e njëri-tjetrit.
Perez takohet me Cristiano Ronaldon, çfarë po ndodh? Pas lamtumirës në verën e vitit 2018, sërish ballë për ballë me njëri-tjetrin, në një takim plot buzëqeshje. Kjo mund
Vendimi i Laportas që ndryshoi karrierën e Messit: Barcelona refuzoi të nënshkruajë me CR7 Ronaldinho ishte një mësues i shkëlqyeshëm për Lionel Messin, pasi braziliani e e ndihmoi argjentinasin që në moshë të
E shkuara skëterrë e Georginës: I ati trafikant droge, nëna i vdes në aksident (FOTO LAJM) Pa asnjë dyshim, sot Georgina Rodriguez është një nënë e përkushtuar dhe shumë e dashur. Por, para se të takohej me Cris
Ronaldo ndaj Interit mund të thyejë një rekord historik në futboll Cristiano Ronaldo ka shënuar dje golin numër 759 në karrierë duke barazuar me legjendën Josef Bican. Ish sulmuesi i S
Ronaldo arrin më të mirin e historisë, nëse i shënon Interit.. (FOTO LAJM) Cristiano Ronaldo ka arritur rekordin absolut të historisë së futbollit për sa i përket golave në total të shënuar në ka