999 rezultate për

crespo

Crespo reagon pas vendimit të Messit: Duhej ta diskutonte kontratën me një profesionist, jo me babain Hernan Crespo ka identifikuar gabimin e Lionel Messi në këtë merkato. Legjenda argjentinase e futbollit, Hernan Cresp
Inter apo Barça? Crespo këshillon Lautaro Martinezin "Telenovela" Lautaro Martinez-Barcelona është e destinuar të shoqërojë muajt e ardhshëm të merkatos. Sipas Hernan Crespo
Crespo: Futbolli i detyrohet Messit, dua ta shoh kampion bote Hernán Crespo, ish-sulmuesi i njohur argjentinas, i cili shkëlqeu kryesisht në Serinë A me ekipe të tilla si Parma, La
Kjo është fëmijëria dhe karriera e Pierre-Emerick Aubameyang (FOTO LAJM) Pierre-Emerick Aubameyang ka lindur në Laval të Francës në 18 qershor 1989 nga babai i tij Gabonese, Pierre François Aub
Crespo jep parashikimin e tij për përballjen "titane" mes Francës dhe Argjentinës Një nga ndeshjet më të bukura që do të na rezervojë faza e 1/8 në kampionatin Botëror do të jetë ajo midis Francës dhe A
Crespo: Icardi nuk ftohet në Kombëtare vetëm prej Messit Hernán Crespo, që ka veshur fanellën e Interit për katër sezone, tha se e keqja e Icardit është mos shoqëria e mirë me M
Crespo hedh bombën: Icardi nuk ftohet nga Argjentina se nuk është shok i Messit Sulmuesi argjentinas, Hernan Crespo, këmbëngul se sulmuesi i Interit sipas tij nuk ftohet nga kombëtarja argjentinase se
Prapaskena/ Skënderbeu refuzoi Crespon për Agostinellin Largimi i Mirel Josës në përfundim të sezonit të shkuar bëri që në Korçë të qarkullonin shumë emra të ndryshëm si pasues
31 vjeçarja me proteza hyn në histori pasi pozon në sfilatë (FOTO LAJM) Ndonëse ajo ka humbur duart dhe këmbët e saj pasi u infektua nga një sëmundje bakteriale në vitin 2011, kjo nuk e ka nda
Stam dhe Crespo duke ardhur, lamtumirë Tassotti Fillon të marrë formë stafi teknik i Clarence Seedorf te Milan. Duke filluar nga sezoni 2014-2015, siç shkruan sot "La G
25 legjendat e golit (FOTO LAJM) Kampionë të vërtetë që shënimin e golit e kanë dhunti, që janë shndërruar në legjende dhe heronj për klubet për të cilat
Interi shkatërron Parmën 5-2 (VIDEO) Interi ka mposhtur në San Siro Parmën me rezultatin 5-2 për ndeshjen e vlefshme për javën e 14 të kampionatit italian të
Crespo nuk eshte ne shitje Presidenti i Genoas, Enrico Preziosi ka insistuar se nuk dëshiron ta humb sulmuesin me përvojë Hernan Cre
Crespo: Mourinho eshte fajtor per largimin tim Sulmuesi i Genoas, Hernan Crespo, thotë se ka kujtime të mira nga Interi, mirëpo jo edhe në momentet