999 rezultate për

cowell

TRONDITËSE/ Shfaqja më e rrezikshme që keni parë në “Got Talent” (VIDEO) Si gjithmonë një sërë aktesh dalin para jurisë së “Got Talent” të përbërë nga: David Walliams, Simon Cowell, Alesha Dixo
Këngëtarja derdh gotën me ujë mbi kolegun dhe lë studion e prekur (VIDEO) Simon Cowell është anëtar dhe shef i jurisë në “America’s Got Talent” dhe njihet për ironinë e tij e cila shumë shpesh
Simon Cowell bën bamirësi për viktimat e kullës së Londrës Simon Cowell zakonisht njihet si një njeri i rreptë dhe deri diku i pandjeshëm por kur ka dëgjuar për herë të parë për v
Simon Cowell drejt "humnerës", Zayn nxjerr sekretet e "One Direction" Sapo përmendet emri i Zayn Malik, në mëndje na vijnë telashet që ai shkakton ndërsa tashmë ka vendosur që të njëjtën gjë
Grabitet shtëpia e Rita Orës (FOTO LAJM) Në 28 nëntor është grabitur shtëpia e Rita Orës, e ndërsa mediat e huaja raportojnë se në të janë vjedhur bizhuteri, par
Grabitet vila e Simon Cowell Pas shumë tentativave, grabitësit kanë arritur që të depërtojnë në vilën luksoze të Simon Cowell dhe të marrin bizhuteri
Rita Ora sjell “X Factor UK” në Pallatin e Brigadave Këngëtarja e famshme Rita Ora kërkon që të sjellë X-Factorin britanik në Shqipëri. Ajo i ka dërguar një kërkesë producen
Leona Lewis i drejtohet fansave me një letër, lë studion e Simon Cowellit Viti 2014 ka qënë shumë i vështirë për këngëtaren Leona Lewis, ndërsa për herë të parë para fansave ajo është rrëfyer e
Dhuratë speciale për 31 vjetorin, ja surpriza për Cheryl Cole Për 31 vjetorin e Cheryl Cole, Simon Cowell i ka bërë një dhuratë tejet speciale, duke i sjellë pesë striptistë. Simon C
Simon Cowell me djalin 4 muajsh Anëtari i jurisë së “Britain’s Got Talent”, ka postuar në Twitter një foto të djalit 4-muajsh duke e lare në vaskë.
Simon Cowell nuk heq dorë nga supermakinat (FOTO-LAJM) Simon Cowell shiti kohët e fundit Bugatti Veyron-in e tij të zi por ai e ka zëvendësuar atë me një makinë edhe më të r
Bugatti Cowell shitet për 1.375 milion dollarë (FOTO-LAJM) Ky Bugatti Veyron unik, dikur në pronësi të Simon Cowell është shitur për një shumë prej 1.375.000 dollarësh. Për ata
Producenti britanik, fëmijë me gruan e shokut të ngushtë (FOTO LAJM) Producenti i famshëm britanik, Simon Cowell, pret fëmijë me Lauren Silverman, gruan e mikut të tij më të mirë. 53-vjeçar
Britain's Got Talent, sulm me vezë ndaj jurisë (VIDEO) Vilionistja e orkestrës së Britain's Got Talent Natalie Holt ka sulmuar me vezë një prej anëtarëve të jurisë, të famshmi
Cowell nuk heq dorë nga supermakinat (FOTO-LAJM) Ai njihet si një person i cili shpenzon shumë për makinat por jo vetëm. Britaniku Simon Cowell i cili prodhoi programin
Një tjetër i çmendur pas supermakinave (FOTO-LAJM) Shpesh kemi shkruar për persona të apasionuar pas makinave të bukura dhe të shtrenjta. Personazhi i radhës quhet Simon C
Cowell dëshiron të ngrihet kur të vdesë Simon Cowell do që trupi i tij të ngrihet kur ai të vdesë. Bosi i X-Factor po planifikon që të ketë trupin e tij të ruaj
75 milionë dollarë për Cowell në X-Factor Simon Cowell do të paguhet 75 milionë dollarë për punën e tij në X-Factor të versionit amerikan. Raportohet se Cowell
Simon Cowell dëshiron makinën presidenciale Simon Cowell dëshiron versionin e vet të makinës Kadillak të presidentit të SHBA-së Barack Obama. Makina, e cila njihet
Nicole Scherzinger, prezantuese e X Factor? Nicole Scherzinger do të jetë mikpritësja e X Factor në SHBA, sipas informacioneve më të fundit. Revista People ka t