999 rezultate për

coutinho

Klopp ia premtoi finalen Coutinhos, por brazilianit iu duk e pabesueshme Sipas informacioneve të publikuara nga “Express.co.uk”, ishte Coutinho që i kërkoi Kloppit të largohej drejt Barcelonës.
Kohë të vështira për Ronaldon, Salah po kërkon shtëpi në Madrid Salah është duke kërkuar shtëpi në Madrid, ai është i lumtur me interesimin e Realit dhe është duke shqyrtuar seriozisht
Coutinho dëshiron që ylli i Liverpoolit ti bashkohet tek Barcelona Coutinho po shtyn që ylli egjiptian i Liverpoolit, Salah ti bashkohet Barcelonës në verën e ardhshme. Sipas mediumit
Reali refuzoi të nënshkruante me Coutinhon, pasi Liverpool u duk i çmendur Liverpooli mendoi ta transferonte para tek Real Madridit Coutinhon para se t'ia lëshonte Barcelonës. Liverpool i ofro
Gazetari thumbon Coutinhon për këngë e re të tifozëve të Liverpooli (VIDEO) Kombëtarja e Brazilit fitoi dje ndaj Gjermanisë me rezultatin 1-0 dhe Philippe Coutinho për një moment u ndalua nga një
Coutinho kapet keq nga gazetari, i tregohet një këngë që nuk i pëlqen fare (VIDEO) Përfaqësuesja e Brazilit fitoi ndaj Argjentinës me rezultat 1-0 dhe Philippe Coutinho për një moment u ndalua nga një ga
Dani Alves e shikon Coutinhon në të njëjtin nivel me Neymar Dani Alves e ka një arsye pse nuk po ndihet mungesa e Neymarit në ekipin kombëtar të Brazilit. Sipas tij janë aftësit
Ylli i Barcelonës Philippe Coutinho i tregon Messit planet e Realit në merkato Ylli i Liverpool ka qenë në formë fantastike këtë sezon pas lëvizjes së tij nga Roma në merkaton e verës së kaluar. S
Coutinho do e mirëpriste Neymarin përsëri në Barcelonë Philippe Coutinho tha se do të ishte "mbresëlënese" që Neymar të kthehej në Barcelonë pas spekulimeve rreth një kthimi t
Coutinho injoron rikthimin e Neymarit tek Barcelona Me paratë e Neymarit u ble Coutinho, por sa shumë pëlqehej që kjo dyshe të bashkohej në Camp Nou. Gjërat nuk ndodhën ash
Coutinho vlerëson impaktin e Dembeles në mungesën e Messit Barcelona pa Lionel Messin ka fituar 2-0 në udhëtim ndaj Malagas, ndeshje e vlefshme për javën e 28-të të La Ligas. C
Barcelona mposht pa problem Malagan, katalanasit më afër titullit kampion (VIDEO) Barcelona ka marrë një fitore të rëndësishme sonte përballë Malagas me shifrat 0-2 në "Estadio La Rosaleda", ndeshje e v
Klopp tregon avantazhin që ka ekipi i Liverpoolit pas largimit të Coutinhos Strategu gjerman, Jurgen Klopp, është ndalur të flas sërish për Ohilippe Coutinhon. Ai ka pohuar se tani skuadra funk
Plani i çmendur i Neymar: Japim Mbappe dhe marrim Coutinhon nga Barcelona Duket e pabesueshme, por drejtuesit e PSG-së kanë një plan të çmendur në kokë, për të cilin po përpiqen t'a realizojnë.
Coutinho tregon arsyen e përmirësimit në lojën me katalanasit Philippe Coutinho e shikon mirëkuptimin i tij me shokët e tij të Barcelonës si çelsin e përmirësimit në lojën e tij me B
Skuadra e Barcelonës kundër Gironas Barcelona do të përballen në derbin e tyre të parë katalanas kundër Girona në "Camp Nou" pa katër lojtarë; Yerry Mina, P
Reali ia prishi dëshirën Cabellosit, nuk e lejoi të zëvendësonte Coutinhon Sipas gazetarit spanjoll Cristobal Soria, Reali i Madridit e bllokoi transferimin e Dani Cabellosit në Anfield muajin e
Grabitet shtëpia e Philipe Coutinhos gjatë kohës kur ai po darkonte me familjen Grabitet shtëpia e Philipe Coutinhos, futbollistit brazialian që në merakton e janarit iu bashkua Barcelonës nga radhët
Ernesto Valverde shpjegon arsyen se pse e la në stol Philippe Coutinhons ndaj Eibarit Trajneri i Barcelonës Ernesto Valverde ka shpjeguar vendimin e tij për të vendosur Philippe Coutinho në stol kundër Eiba
Liverpool piketon Cabellosin si zëvendësues të Coutinhos Me largimin e Philippe Coutinhos, i cili ka lënë një boshllëk të madh në “Anfield”, Liverpooli ka nisur punën për zëvend