999 rezultate për

costacurta

"Jam përballur me Messin kur ishte 16 vjeç, kërkova zëvendësim pas 15 minutash lojë" Ish-qendërmbrojtësi i Milanit, Alessandro Costacurta, kujtoi ditën kur u ndesh me Lionel Messi e ri në një ndeshje kundë
Befason ish-mbrojtësi i Milanit, vjen me kambale të veçanta në emision (FOTO LAJM) Ish-mbrojtësi i Milanit Alessandro Costacurta i ftuar në studiot e Sky Sport ka befasuar me veshjen e tij,shkruan Albeu.
Ikona e Milanit: Para derbit nuk flinim, Ronaldo na shkatërronte Ish-legjenda e skuadrës së Milanit, Billy Costacurta ka folur në prag të derbit të Madoninës. Ai ka kujtuar të kaluarën
Në Beograd i pret "ferri"! Costacurta paralajmëron Napolin Champions League nis ditën e sotme ku na ka rezervuar 8 ndeshje spektakolare. Një prej tyre është edhe ajo mes Napol
Costacurta: Emri për trajnerin e ri do të zbulohet më 20 maj Luigi Di Biagio mbetet favorit për t’u emëruar trajner i ri i Kombëtares së Italisë, sipas zv.presidentit të komanduar t
Conte ftohet publikisht nga Kombëtarja italiane Luigi di Biagio është trajner i përkohshëm i Kombëtares Italiane, Federata është ende në kërkim të një emri të ri ku kan
Costacurta: Për faj të Messit isha i gatshëm të kërkoja zëvendësimin Alessandro Costacurta, ish-mbrojtësi i Milanit, ka zbuluar një prapaskenë kurioze në lidhje me Lionel Messi. Costac
"Conte është trajneri më i mirë në Euro 2016" Ish-mbrojtësi i Milanit dhe Italisë, Alessandro Costacurta ka deklaruar se Antonio Conte është trajneri më i mirë në Eur
Milan, Costacurta: Tevez ideali por kujdes karakterin e tij Në shtëpinë e Milanit vazhdon ende dilema se kush do të jetë sulmuesi që do të zëvëndësojë Cassanon në janar. I pyetur r
Inzaghi: Tek Milani i edukuar ose je jashtë Të bëhet fjalë për këdo, qofshin këta Balotelli dhe Cassano, problemi është vetëm një: “Kur vjen në një skuadër si Mil
Costacurta fillon punen si trajner Pas spekulimeve të shumta për të ardhmen e mbrojtësit italian i cili së fundmi e ka marrë