999 rezultate për

costa

Edhe sa kohë do të mbetet Douglas Costa jashtë fushës Sulmuesi i Juventusit, Douglas Costa do të mbetet jasht fushës për pjesën e tjetër të mbetur të muajit shkurt, pas një l
Njihuni me të dashurën "bombë" të Douglas Costa (FOTO LAJM) Nathalia Felix është e dashura e Douglas Costës, shkruan Albeu.com. Ajo është me profesion modele, ndërsa është me or
Costa rrëfen pyetjet magjike që i bënte Guardiola Douglas Costa ka zbuluar disa detaje interesante nga koha kur luante me Bayern Munich nën urdhrat e Pep Guardiola. br
Video që po bëhet virale, Diego Costa grushton masazhatorin dhe e rrëzon përtokë (VIDEO) Diego Costa është një nga lojtarët më të çmendur të historisë së futbollit. Ai njihet për karakterin e fortë dhe egër
Diego Costa përfundimisht është i "çmendur" (VIDEO) Diego Costa është futbollisti më i çuditshëm që njeh bota e futbollit. Ai njihet për skandalet që ka bërë si në fushë
Diego Costa vazhdon me çmenduritë, bie në pishinë me "Hoverboard" (VIDEO) Diego Costa është futbollisti më i çuditshëm që njeh bota e futbollit. Ai njihet për skandalet që ka bërë si në fushë
"Gjymtohet" Juventusi dëmtohen, De Ligt e Costa Juventusi ka marrë një lajm dëshpërues pas fitores së vështirë 3:1 kundër Atalantas të shtunën në Serie A, pasi Douglas
Goditje e rën për Atleticon e Madridit, Costa me muaj jashtë fushave Sulmuesi i Atletico Madrid , Diego Costa do të mbetet jashtë fushave të paktën tre muaj, pasi i është nënshtruar një ope
Shënoi golin e fitores, Costa: Ia dedikoj të dashurës sime (FOTO LAJM) "Isha në një pozicion playmakeri dhe e kisha të vështirë të gjeja hapësira. Kështu, duke folur dhe me Bonucci dhe Dybala
Hoqi bluzën nga gëzimi, Costa: Goli më i rëndësishëm që kam shënuar (VIDEO) Douglas Costa vendosi ndeshjen e Juventusit mbrëmjen e sotme përballë Lokomotivës së Moskës, me një gol spektakolar në m
Costa shënon në fund dhe i siguron kualifikimin Juves në të ftohtin rus (VIDEO) Costa shënon në fund dhe i siguron kualifikim Juves në të ftohtin rus (VIDEO) Juventus ka vuajtur jo pak për të marrë t
Shtohen zërat për kalimin e Hysajt te Roma Ditën e djeshme Roma dhe Napoli u përballën midis tyre në fushën e "Olimpicos" dhe sfida përfundoi me fitoren e verdhek
Juventusi lë dy yje në shtëpi për ndeshjen me Genoan Trajneri i Juventusit, Maurizio Sarri ka njoftuar 22 lojtarët që i ka thirrur në ndeshjen e sotme kundër Genoas në ligë.
Cavani e Diego Costa drejt brazilit Lideri i “Brasileiraos” dhe finalisti i Copa Libertadores, Flamengo ka plane ambicioze dhe ua ka vënë syrin sulmuesve të
Premtimi i drejtorit për futbollistin: Do të jap leje të flasësh me mbesën time (FOTO LAJM) Fiorentina këtë fillim sezoni ka arritur rezultate dhe një nga futbollistët që ka shkëlqyer është 22-vjeçari Gaetano Cas
Dëmtimi i Zappacostas, detyron Romën të hidhet në sulm për Hysajn Davide Zappacosta iu bashkua Romës në vere nga nga Chelsea, por mbrojtësi i djathtë ka këputur ligamentet dhe do të mbet
Diego Costa pranon akuzat, ky është dënimi për të Sipas El Mundo, sulmuesi i Atletico Madridit, Diego Costa, ka pranuar fajësinë për shkeljen e taksave që kapin vlerën e
Diego Costa humb rastin më të pastër të karrierës (VIDEO) Atletico e Madridit ka mundur mbrëmjen e djeshme, Lokomotivën e Moskës në transfertë 0-2, për Ligën e Kampionëve dhe ka
Diego Costa drejt Katarit Skuadra nga Katari, Al Rayyan dëshiron të nënshkruaj me sulmuesin e Atletico Madrid, Diego Costa. Siç bën me dije "AS
Lajme jo të mira për Juven, Costa do mungojë më seç parashikohej Duket se do të zgjasë më shumë seç parashikohej rikthimi në fushë për Duglas Costan. Braziliani u dëmtua në sfidën ndaj