999 rezultate për

cosmos

Ansi Agolli rinovon edhe për një vit me New York Cosmos! Ansi Agolli vazhdon ëndrrën amerikane. Ish-kapiteni i kombëtares shqiptare ka rinovuar kontratën me skuadrën e New York
Agolli gol spektakolar me të djathtën, fiton titullin e parë në SHBA (VIDEO) Ansi Agolli lë gjurmë edhe në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, ku prej muajit mars aktivizohet me skuadrën e New York Co
ZYRTARE/ Ansi Agolli firmos me New York Cosmos (VIDEO) Ansi Agolli ka firmosur për një vit me skuadrën e New York Cosmos, skuadër që militon në Kategorinë e Dytë të kampionati
Tërhiqet legjenda Raul Gonzalez Tashmë është zyrtare. Raul Gonzales Blanco në muajin Nëntor do t’i japë fund pas 21 vitesh karrierës si futbollist. 38-v
Raul shënon sërish edhe në Amerikë (VIDEO) Legjenda e Real Madridit, Raul Gonzalez, e ka nisur në mënyrën më të mirë karrierën te skuadra e kampionatit amerikan, N
Raul shënon në debutimin me Cosmos (VIDEO) Ish-kapiteni i Real Madrid, Raul Gonzalez, debutoi me skuadrën e tij të re New York Cosmos në një ndeshje miqësore në Ho
Cantona, drejtor sportiv i NY Cosmos Klubi amerikan New York Cosmos e ka punësuar ish-sulmuesin e Manchester Unitedit dhe Francës, Eric Cantona, në rolin e d