999 rezultate për

cosmopolitan

Doli "nudo" në Oscar, çfarë shkruan mediat e huaja për Bleonën (FOTO LAJM) Bleona Qereti tërhoqi vëmendjen e të gjithëve edhe këtë vit me veshjen e saj në festën e "Oscars 2020", të organizuar ng
Rita Ora tregon se si arrin të ruajë linjat e saj trupore Padyshim që Rita Ora është një ndër femrat me pamjen dhe trupin më në formë dhe këtë mund ta vërtetoni shumë lehtë me an
Rita Ora: Jay Z dhe Beyonce idhujt e mi (FOTO LAJM) “Si u shndërrua nga një refugjate në një yll botëror” ky është titulli i revistës “Cosmopolitan” për numrin e shtatorit,
Di Caprio romancë me një modele? Prej kohësh përflitej për një lidhje të mundshme mes Di Caprio-s dhe Rihannës, por duket se gjithçka ka qënë në kuadrin
Këmbëngulja e paparacëve dhe ankthi i Megan Fox (FOTO LAJM) Ata janë të dy të famshëm dhe kjo e bën më të vështirë që të jetojnë pa vëmëndjen e paparacëve. Gjatë një interviste të
Perry imazhi i “Cosmopolitan”, përzgjidhet në 4 kopertina Fama e saj nuk njeh asnjëherë humbje dhe kjo është Katy Perry. Ndërsa vetëm pak javë më parë, në “V Magazine” ajo pozoi
Kate një "fshatare" e bukur (FOTO-LAJM) Pas Sports Illustrated, Kate Upton pozon për kopertinën e revistës Cosmopolitan. Ajo ka bërë një set fotografik në një a