999 rezultate për

correa

Lazio do ta shpërblejë Inzaghin me kontratë të re Trajneri i Lazios, Simone Inzaghi, do të vazhdojë edhe një kohë me Lazion. Lajmin e ka bërë të ditur vet Inzaghi, i c
Lazio – Juventus, formacionet e mundshme Sot (e diele), Lazio pret Juventusin në shtëpi, përballje e vlefshme për javën e shtatë të Seria A. Vendasit nuk dinë
"Gjymtohet" Lazio, pas Immobile dhe Caicedo dëmtohet edhe Correa Shkëputja e Juventus nga Lazio sikur nuk ka mjaftuar për romakët, të cilët së fundmi kanë marrë një tjetër lajm të hidhu
E dashura e Correas shpërthen në karantinë (FOTO LAJM) Modelja spanjolle, Desire Cordero, është në Sevilla larg të dashurit Joaquin Correa, shkruan Albeu.com. Ajo po argëto
Lazio nuk di të ndalet, mposht Genoan dhe kap kreun (VIDEO) Lazio është duke zhvilluar një sezon fantastik ne Serie A. Ditën e sotme skuadra e Inzaghit mposhti pastër skuadrën e Ge
Formacionet zyrtare të supersfidës Atl Madrid-Liverpool Atletico Madridi dhe Liverpooli zhvillojnë ndeshjen e parë të 1/8 së finales në Ligën e Kampionëve. Si Simeone dhe Kl
Po i "çmend" të gjithë me format e saj, njihuni më të dashurën e Correas (FOTO LAJM) Desire Cordero, është e dashura e yllit të Lazios Joaquin Correa. Ajo është me profesion modele teksa disponon forma
Super Kupa e Italisë, Juventus - Lazio: Formacionet e mundshme Sot në orë 17:45, do të luhet Superkupa e Italisë ndërmjet Juventusit dhe Lacios, e ashtu si edhe në edicionin e kaluar
Lazio fiton minimalisht dhe mban gjall shpresat për kualifikim (VIDEO) Lazio ka arritur të marrë një fitore minimale ndaj Cluj në 'Olimpico'. Goli që zhbllokoi ndeshjet dhe do të ishte i v
Tronditet Milani, Lazio në avantazh (VIDEO) Lazio ka kaluar në avantazh përballë Milanit me anë të sulmuesit Correa. Argjentinasi përfitoi nga mbrojtja e përgju
Zbardhet shkaku që bllokoi transferimin e Correas te Milani Milani e mbylli merkaton me afrimin e kroatit Ante Rebic, i cili nënshkroi vetëm disa orë para gongut final, por kuqezin
Aksidenti horror i merr jetën pilotit 22-vjeçar në Formula 2 Shoferi francez, Anthoine Hubert ka gjetur vdekjen pas një aksidenti tragjik gjatë garës në Formula 2 në Grand Prix-in
Po has vështirësi me Correan, Milani kërkon Mariano Diaz Pas më tepër se një muaji negociatash me Atleticon e Madridit, duket se drejtuesit e Milanit kanë hequr dorë përfundimis
Correa drejt Milanit, Atletico pranon ofertën e kuqezinjve Pas shumë javësh bisedimesh, Atletico Madrid-i ka pranuar ofertën e Milanit për Angel Correa-n. Është vetë lojtari a
E kryer, Correa është i Milanit Sipas Sky Sport (via Milannews.it), Andrea Correa thuhet se do të bëhet së shpejti lojtar i Milanit. Zvonimir Boban i
E BUJSHME/ Bomberi i Atletico Madrid arrin akordin me Milanin Një lajm mjaft i mirë vjen nga Argjentina për tifozët e Milanit. Mediat përtej oqeanit bëjnë të ditur se Milani ka arrit
Ish e dashura e Ronaldos shkëlqen në krahët e Correas (FOTO LAJM) Goli i shënuar nga sulmuesi argjentinas, Correa, në sfidën ndaj Milanit i dhuroi Lazios finalen e Kupës së Italisë. 2
Arrestohet motra e futbollistit të Atletico Madrid Julieta Correa, motra e futbollistit të Atletico Madridit, Angel Correas, është arrestuar nga policia në Argjentinë në q
Donin ta tridhnin para se ta vrisnin, fakte tronditëse nga masakrimi i yllit brazilian Detaje të reja dalin në dritë për vrasjen e futbollistit brazilian të Sao Pauylos, Daniel Correa. Media braziliane kanë
U copëtua me hanxhar, ylli brazilian tentoi të përdhunonte gruan e biznesmenit në ditëlindjen e vajzës Një futbollist 27-vjeçar, Daniel Correa, është ekzekutuar para disa ditësh në Brazil. Atij i janë hequr organet gjenital