999 rezultate për

corleones

Gjykata merr vendimin e radhës për Vali Corleone, a doli nga psikiatria? Pas 30 ditësh qëndrimi në Institutin e Psikiatrisë Forenzike, Gjykata Themelore në Gjilan ka ndërprerë qëndrimin e Vali
Pasi e denoncuan prindërit dhe përfundoi në psikiatri, Vali Corleones i ndodh e papritura! I vetëshpalluri princ, Vali Corleone ka qenë ndër personazhet më të përfolur në media. Ai së fundi ka pasur zënka me
Dërgohet në psikiatri, a e dini emrin e vërtetë të Vali Corleones? Ndoshta keni menduar se është një mafioz qe i ka krijuar paratë ne mënyre jo të ndershme, por e vërteta është ndryshe.
Lutfi Haziri në ditëlindjen e Vali Corleones (VIDEO) "Mbreti" i Gjilanit Valentino Corleone ka festuar ditë më parë ditëlindjen e tij. Një përvjetor i paharrueshëm dhe madhë
Ja super makinat e Vali Corleones (FOTO LAJM) Shpesh në portalin Albeu.com kemi publikuar personazhe të njohur të cilët janë të apasionuar pas makinave të bukura. Mun