999 rezultate për

corinna

Gruaja e Schumacher merr në dorë frenat e perandorisë Gruaja e Michael Schumacher ka marrë vendimin më të rëndësishëm të jetës së saj, ndërsa ka vendosur që të shesë pronat.
Corinna shet avionin privat të Schumacher-it (FOTO-LAJM) Corinna Schumacher ka vendosur që të shesë avionin privat të familjes, një Falcon 2000EX, me kapacitet tetë pasagjerë dh
Corinna përgatit dhomën për Schumin Ajo është njeriu që prej tre muajsh nuk është shkëputur pothuajse për asnjë moment nga dhoma e spitalit të Grenoble ku n
Corinna Schumacher: Na lini të qetë Bashkëshortja e ish-pilotit të Formula 1 Michael Schumacher ka apeluar për respektimin e privatësisë dhe u ka kërkuar ga