999 rezultate për

copeza

Cole: Higuain është copëza që i duhet Chelseat Ish mesfushori i Chelsea, Joe Cole mendon se argjentinasi do të jetë ndihmë e madhe për Blutë e Londrës. Ai shpreson
Kek me rrush të thatë dhe copëza çokollate Përbërësit 4 vezë 1,5 gota sheqer 1 gote qumësht 1 gote vaj vegjetal 2,5 gota miell 2 luge te gjelles kakao 1 P
Ëmbëlsirë e shpejtë me bajame Përbërësit 200 gr çokollatë e zeze 60 gr bajame te grira trashe 125 gr ajkë e tharte (shmant) 100 gr pishkot
Drekë për 15 minuta Përbërësit 300 gr mish i bardhe pule 150 gr kërpudha 100 gr karrota 3 speca (te kuq,te gjelber,te verdhe)
Sonila publikon foton e ëmbël: Copëza lumturie (FOTO LAJM) Gazetarja shumë e njohur Sonila Meço është një nga figurat më të dashura për publikun shqiptar. Ajo është edhe nënë e
Kek me rrush të thatë dhe copëza çokollate Përbërësit 4 vezë 1,5 gota sheqer 1 gote qumësht 1 gote vaj vegjetal 2,5 gota miell 2 luge te gjelles kakao 1 P
Peshkatari gjen në barkun e peshkut kapakë shishesh, shkrepëse dhe copëza plastike (VIDEO) Një peshkatar ka filmuar momentin kur brenda barkut të peshkut që e kishte zënë, nxjerrë copëza të ndryshme të plastikës
Kek me rrush të thatë dhe copëza çokollate Përbërësit 4 vezë 1,5 gota sheqer 1 gote qumësht 1 gote vaj vegjetal 2,5 gota miell 2 luge te gjelles kakao 1 P
Copëza nga jeta brenda vendit më të izoluar në botë (FOTO LAJM) Koreja e Veriut është vendi më misterioz në botë, për të cilin thuren histori të ndryshme. Dhe ata pak persona që arr
Kek me rrush të thatë dhe copëza çokollate Përbërësit 4 vezë 1,5 gota sheqer 1 gote qumësht 1 gote vaj vegjetal 2,5 gota miell 2 luge te gjelles kakao 1 P
Blen një pako tek "Tregu Elektrik", qytetarja shokohet nga ajo që gjen brenda (VIDEO) Është bërë shumë herë e ditur që qoftet janë një ndër ushqimet më të pasigurta për t’u ushqyer, herë për shkak të mishit
Elbasan, pranga një 22-vjeçari për dëmtim prone Policia e Elbasanit ka arrestuar 22-vjeçarin Françesko Hamolli, i cili, pas një konflikti për motive të dobëta, ka hedhu
Kjo psikologe e ka copëtuar burrin e saj me sharrë elektrike (VIDEO) Maria Alejandra Lafuente Caso është akuzuar nga gjykata për vrasje të bashkëshortit të saj Allan Carrera Cuellar. Psi
Copëza e arit që kushton 7.4 milionë euro Familja e një të mbijetuari të Holokaustit do të duhet të kthejë një copëz ari me një vlerë të jashtëzakonshme. Familja
Blerjet më të goditura të verës (FOTO LAJM) Shumë para të shpenzuara në merkaton e verës, por më e varfra ka qenë pa diskutim Seria A me shifra shumë të ulëta kraha
Meteorët e ranë në Marok erdhën nga Marsi Copëzat e meteorit që ranë në Marok verën e shkuar ishin nga Marsi. Këtë e konfirmuan shkencëtarët, pasi ekzaminuan mete
Inter dhe copëzat turke të historisë (VIDEO) Në prag të transfertës së nesërme të Inter në Turqi përballë Trabzonspor, ndeshje e vlefshme për grupin B të fazës së gr