999 rezultate për

cope

Publikohen këngët e Festivalit të RTSH-së, cila ju pëlqen më shumë? (VIDEO) Janë publikuar sot në Youtube këngët e "Festivalit të 58 të RTSH-së" të cilat po priteshin me padurim nga publiku. Elvan
Fatlumi gjen copëzën e floririt me çmimin marramendës Një kërkues thesaresh ka shënuar rekord me copëzën më të madhe të floririt që është gjetur në Britani, në fund të një lu
Gjyshja mbrojti nipin nga rrënojat e tërmetit, Bes Kallaku: M'u copëtua zemra (FOTO LAJM) Bes Kallaku ka qenë një ndër personazhet e njohura të ekranit shqiptar që ka reaguar për tragjedinë e tërmetit 6.4 ballë
Kamionët bëhen copë në Itali, shqiptari humb jetën Një aksident i rëndë i ka marrë jetën dy personave ditën e sotme në Itali. PWrplasja ka ndodhur mes dy kamionëve në a
Juventusi i "copëtuar" nga dëmtimet e lojtarëve Juventusi do të vazhdojë garën në kampionatin italian dhe Ligën e Kampionëve dhe padyshim kjo e fundit është ëndrra e ty
Dilte zhveshur para kameras, moderatorja shqiptare flet për rrogën që merrte Dalja në ekran me dekolte të hapur, habiti publikun shqiptar duke sjelle një frymë të re në media. Enki Braçaj, ish-m
E bëjnë "copë e thërrime" Ferrarin e ri në një aksident (VIDEO) Teksa dolën për ta testuar makinën, dy burra vendosën që të vlerësojnë edhe shpejtësinë e tij. Megjithatë, kjo nuk pë
Aksident i rëndë me tre të plagosur pranë TEG-ut, makinat bëhen copë Një aksident i rëndë ka ndodhur në autostradën Tiranë-Elbasan, në afërsi të rrethrrotullimit pranë qendrës tregtare TEG.
Historiani i shquar copëton dhe hedh në lumë trupin e ish-studentes Policia në Shën Petersburg ka arrestuar historianin e shquar rus, Oleg Sokolov, pasi u kap duke hedhur në lumë krahët e
"VAR një copë m***", trajneri i Dinamos shpërthen në akuza Nenad Bjelica u pa i tërbuar pas ndeshjes që Dinamo Zabreg barazoi me Shakhtar Donetsk mbrëmë. Kroatët e kishin mundësin
WC-ja 1.2 milion euro, antiplumb dhe kapaku stolisur me diamante (FOTO LAJM) Nëse keni dashur ndonjëherë të dini se sa mund të kusthojë WC-ja e një milioneri në Kinë, përgjigjja është rreth 1.2 mil
Spektakël në qiell, sonte pritet shiu i meteorëve shiu vjetor i meteorëve Taurid do të japë spektakël në qiell mbrëmjen e sotme. Çdo vit, midis shtatorit dhe nëntorit
Aksident pranë liqenit, Audi e bën parakolpin copë Një aksident automobilistik ka ndodhur ditën e sotme shumë pranë zonës së Liqenit. Në fotografitë e mbërritura në red
Makina bëhet "copë copë" nga trungjet, shoferi shpëton mrekullisht Një burrë në shtetin e Xheorxhias, SHBA, ka shpëtuar mrekullisht i gjallë, pasi makina e tij u përplas me një kamion me
"100 mijë euro për një copë tokë", merret vendimi për vëllain e Tesi Bashos Gjykatat e Krimeve të Rënda ka caktuar ditën e sotme masën e sigurisë "arrest me burg" për Satilno Basho, vëllai i Tesi
Paloka: Ja si e identifikova trafikantin e drogës në zgjedhjet e Dibrës në 2016 Sipas demokratëve, skema e shitblerjes së votës përfshinte edhe grupe kriminale që kultivonin kanabis. Edhe pse Dibra nu
30 vjet pa folur me motrën për një copë tokë, pajtohen pasi pa një ëndërr Shtëpitë e tyre i ndan vetëm një gardh, por motër e vëlla nuk kanë folur për 30 vjet bashkë pas një sherri për një copë
Vetëm Rihanna mund ta bënte, një copëz arti të veçantë që s’e kishim parë më herët (VIDEO) Për herë të parë, diva e muzikës, Rihanna, po sjell për publikun një autobiografi vizuale. Këngëtarja ka realizuar nj
Ndalohet mesha, bien copëza nga tavani i Bazilikës së Shën Pjetrit Pasditen e djeshme, pjesë të vogla nga tavani i Bazilikës së Shën Pjetrit kanë rënë në dysheme gjatë mbajtjes së një mes
DËSHMIA/ U mori jetën një copë tokë: Si vëllai vrau vëllanë e nipin e tij në Mat Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Mat. Si pasojë e një sherri për pronën mes dy vëllezërve ka krisur a