999 rezultate për

copa

Zidane kërkon medoemos ta fitojë këtë trofe, kjo është arsyeja Zinedine Zidane ka një arsye shtesë ta fitojë trofeun e Copa del Rey me Real Madridin. Zidane ka arritur dy herë në f
SUPERCOPA/ Atletico-Real, dalin formacionet zyrtare të finales Real Madrid do të luajë ndaj Atletico Madridit në orën 19:00 në finalen e Superkupës së Spanjës, ndeshje e cila luhet në
Gjenerali iranian u bë copash nga predha amerikane, e identifikuan vetëm nga unaza Gjenerali i Gardës Revolucionare të Iranit, Qasem Soleimani, u vra nga një sulm amerikan në aeroportin e Bagdadit. Su
Po shkëlqen në Brazil, Gabigol drejt Premierligës Sulmuesi brazilian shpërtheu së fundmi me dy golat e shënuar në finale të Copa Libertadores Gabriel Barbosa është bër
Përleshje mes tifozëve të Flamengos dhe policisë gjatë festës (VIDEO) Festimet e triumfit të Flamengos në Copa Libertadores erdhën në një fund të papritur në Rio de Janeiro të dielën, kur sh
Fianalja Copa Libertadores, 10 mijë tifozë përcjellin Flamengon në aeroport (VIDEO) Pas plot 38 vitesh mungesë, Flamengo po kërkon të fitojë trofeun e Copa Libertadores. Mediat vendase raportojnë se rr
Trazira në Chili, finalja e Copa Libertadores në Peru Finalja Conmebol e Copa Libertadores do të luhet në Lima, Peru në23 nëntorin e ardhshëm dhe jo më në Santiago de Kili, p
Pak e bëjnë, si gatuhet sallata me kërpudhë Përbërësit 400 gr kërpudha gjysme tube koper gjysme tube majdanoz 1 gote te çajit miser 2 speca 7,8 copa turshi
COPA LIBERTATORES/ Boca fiton "klasiken" me River Plate, por skuadra e Tevez eleminohet (VIDEO) Boca Junior ka fituar me rezultat minimalisht 1-0 ndeshjen e dytë gjysmëfinale të Copa Libertadores ndaj rivalit të urry
"Do të të bëjmë 500 copash", Sazan Guri kërcënohet me jetë Ambientalisti Sazan Guri ka treguar se është kërcënuar me jetë për shkak të solidaritetit që ka treguar me banorët e Ast
Makina copa, kampioni i botës në gjendje të rëndë(VIDEO) Një aksident i rëndë i ka rrezikuar jetën boksierit të famshëm amerikan Eroll Spence. Ngjarja ndodhi në ditën e sotm
Po bënin garë në mes të natës, si u bënë copash super makinat (FOTO LAJM) Një aksident ka shkaktuar panik mëngjesin e sotëm në Tiranë, në zonën e Kamzës, që quhet ndryshe edhe zona e Treshit.
Motori përplaset me BMW në Vlorë, kokorja e motoristit përfundon copa-copa Një aksident është regjistruar mbrëmjen e djeshme në rrugën Transballkanike në Vlorë. Një makinë tip “BMW” ka përplas
Kërdia me aksidente, makinat bëhen copa në Milot, në Elbasan përfundon në kanal Tre aksidente rrugore të njëpasnjëshme janë shënuar pasditen e sotme në të gjithë vendin duke konfirmuar edhe njëherë se
Pasi vrau gruan u gjet i mbytur në det, trondit tezja e Adriatik Kukës: T'ja bëjnë mishin copa copa (VIDEO) Lajmi i vrasjes së Hazbie Kukës nga burri i saj Adriatik Kuka ka tronditur qytetin e Durrësit për mënyrën e makabre të e
11 yjet e futbollit që ende nuk e dinë të ardhmen e tyre Merkato po lëviz, milionat po lëvizin, marrëveshjet po arrihen megjithate janë disa lojtarë që cilësohen si yjet e tregu
Si të përgatisni sallatë klasike me patate INGREDIENTËT 8 patate ½ filxhan çaji me majonezë 1 lugë gjelle mustardë 2 lugë gjelle salcë kosi 6 vezë të
Pas Copa America, Lautaro e "djeg" me Agustinën (FOTO LAJM) Pas një sezoni mjaft intensiv me Interin dhe në Copa America me Argjentinën, Luataro Martinez po shijon pushimet bashkë
Golashënuesi i "Copa America" afër transferimit te Milani Everton Sousa Soares, i njohur shkurt si Everton ose Everton Cebolinha, është rrugës për ta veshur fanellën e Milanit.
Finalja e "Copa America", tifozja nudo "tërbon" stadiumin (FOTO LAJM) Brazili triumfoi mbrëmjen e djeshme në finalen e Kupës së Amerikës, duke mposhtur Perunë me rezultatin 3-1. Përpos ndesh