E FUNDIT/ Sërish lëkundje tërmeti në Durrës
999 rezultate për

continental

U vdiq pacientja në sallë, ndjekje penale për tre mjekët e spitalit "Continental" Autoritetet kanë nisur procedimin penal ndaj ekipit të mjekëve të spitalit "Continental" ku ndërroi jetë dy ditë më parë
Berisha preket nga vdekja tragjike e vajzës në spitalin Continental, ja mesazhi që jep Ish-kryeministri Berisha ka reaguar për vdekjen tragjike të 16-vjeçares Blerta Pepa pas një operacioni në spitalin priva
Mjekët e spitalit "Continental" rrëfejnë shkaqet e tragjedisë që solli vdekjen e Blertës Mjekët e spitalit "Continental", në të cilin ndërroi jetë 16-vjeçarja Blerta Pepa kanë reaguar sëfundmi për median në li
16-vjeçarja nga Tirana humbi jetën në spitalin "Continental" (FOTO LAJM) 16-vjeçarja Blerta Pepa ndërroi jetë ditën e djeshme pas një operacioni në gju nga një mjek grek në një spital privat në
Krasniqi mbron titujt në WBO e WBA Robin Haxhi Krasniqi shënoi fitore kundër polakut, Dariusz Sek duke e hapur rrugën për titullin botëror. Ai arriti që pë
Bentley prezanton makinën e re Continental GT V8 S (FOTO LAJM) Bentley prodhon makina me performancë të lartë që janë gjithashtu tepër luksoze dhe emri Bentley është aktualisht në ska
Bentley 4x4 Në Geneva Motor Show, Bentley ka paraqitur konceptin e tij të ri 4×4. Ky koncept është quajtur EXP 9 F dhe mund të je
Bentley Continental Bentley Continental është në pritje për një rifreskim te madh për te bere nje auto luksoze, dhe edhe pse seri e re e mo