999 rezultate për

conti

Ish-arbitri italian: Banti gaboi, faulli i Can ndaj Contit ishte penallti Ish-arbitri Graciano Çesari, në një deklaratë për “SportMediaset”, bën moviolën e Juve-Milan, e cila pati disa polemika
Conti: Jam gati për Milanin, një mesazh dhe për Gattuson Erdhi te Milani në verën e 2017-ës me shumë bujë, por avnetura tek kuqezinjtë nisi me një kalvar dëmtimesh, shkruan Albe
Njihuni me super-vilën ku u martua e kamura në para Sara Hoxha Sara Hoxha dhe Ledion Liço u kurorëzuar mbrëmjen e kaluar në ndërtesën përrallore të “Villës Erba”. Dyshja e famshme e s
Roma pa Tottin, si Barcelona pa Messin ​Conti thotë se Totti ende po i mungon Romës. Bruno Conti, i cili merret me të rinjtë e Romës, thotë se jeta pa
Sa fatzi që qenka, Conti i nënshtrohet një tjetër opercaion dhe mungon prap gjatë Duket se aventura e Andrea Contit me kuqezinjtë, po rezulton vërtetë e pafat. Ai pësoi një dëmtim në fillim të sezonit t
Conti do të vizitohet nga një specialist në Amerikë Dëmtimi i Andrea Contit në gju mund të jetë më serioz sesa më parë, pasi do ta shohë një specialist në Amerikë. Ish-l
I "mallkuari" Conti dëmtohet sërish në stërvitje Mbrojtësi i Milanit, Andrea Conti, nuk do të zbresë në fushë në ndeshjen as kundër Juventusit dhe as më tej. Ditën e
Conti beson se do ia dalin, këto ndeshje sipas tij vendosin fatin e sezonit Andrea Conti është kthyer në shërbimet e Gattusos dhe Milaniy pas lëndimit disa mujor. Sipas tij ndeshjet ndaj Interit d
Conti lë pas dëmtimin, luan 60 minuta me të rinjtë e Milanit Andrea Conti është më afër se kurrë në rikthimin e tij tek Milani pasi ka luajtur një orë për skuadrën e Primavera.
Buzëqesh Milan, Conti drejt rikuperimit më shpejt se ç'pritej Andrea Conti ishte një nga afrimet e shumta të merkatos verore te Milani dhe nga ish mbrojtësi i Atalantës pritej vërtet
Lajm i keq për Milanin, Conti do të mungojë gjatë Mbrojtësi i djathtë i Milanit, Andrea Conti, mund të mbetet jashtë fushave deri ne vitin 2018, raporton “Sky Sport Itali
Milan i drejtohet provës së parë të vërtetë pa një lojtar kyç Mbrojtësi i krahut të kuqezinve Conti do të mungojë ndaj Lazios. Ai ka pësuar një dëmtim në gju, por që nuk është edhe a
“Bosi” shqiptar në Itali fut djalin në rrugë të keqe, ja çfarë bënin Drejtësia italiane ka dhënë dënimet për bandën shqiptari-italiane, të cilët furnizonin me kokainë zanat e Brianza, Lecco
Pas Contit, Milan dhe Inter përplasen në një tjetër emër Momenti kur Inter të kërkojë hakmarrjen duket se ka ardhur. Sipas TUTTOmercatoWeb dy ekipet e Madonninës janë duke u për
Conti: E kam ëndërr të luaj për Milanin Anësori i Atalantas, Andrea Conti, ka thënë se është një ëndërr ta veshë fanellën e Milanit. Lojtari i Kombëtares ita
Andrea Conti është nënshkrimi i ri i Milanit Milan vazhdo me prurje në ekip. Së fundmi SportItalia bën të ditur se rossonerot kanë arritur marrveshjen me Andrea Cont
U vdiq pacientja në sallë, ndjekje penale për tre mjekët e spitalit "Continental" Autoritetet kanë nisur procedimin penal ndaj ekipit të mjekëve të spitalit "Continental" ku ndërroi jetë dy ditë më parë
Berisha preket nga vdekja tragjike e vajzës në spitalin Continental, ja mesazhi që jep Ish-kryeministri Berisha ka reaguar për vdekjen tragjike të 16-vjeçares Blerta Pepa pas një operacioni në spitalin priva
Mjekët e spitalit "Continental" rrëfejnë shkaqet e tragjedisë që solli vdekjen e Blertës Mjekët e spitalit "Continental", në të cilin ndërroi jetë 16-vjeçarja Blerta Pepa kanë reaguar sëfundmi për median në li
Conti i Atalantës zbulimi i vitit, ka shënuar më shumë se disa yje (FOTO LAJM) Mbrojtësi i djathtë i Atalantës, Andrea Conti është një ndër zbulimet e mëdha të këtij sezoni në Seria A. Futbollisti që