999 rezultate për

contes

Soset durimi, tifozët e Interit kërkojnë shkarkimin e menjëhershëm të Contes Tifozët zikaltër kërkojnë shkarkimin e menjëhershëm të Antonio Contes teksa shkruajnë në rrjetet sociale thirrje “Conte
Berella "luftëtari" i vërtetë e Contes, Interi i ofron rinovimin Arturo Vidali i vërtetë i Antonio Contes në këtë fillim sezoni ka qenë Nicolo Barrela. Italiani i talentuar është shndër
"12 milionë ik p****u këtij talebanit nga Leçe", tifozët e Interit shpërthejnë kundër Contes Barazimi në dy ndeshjet e para të Ligës së Kampioneve, por dhe shpërdorimi i një serie rasteve për gola ka revoltuar pa
Interi mposht pastër Genoan (VIDEO) Është gjithmonë ai, Romelu Lukaku, “shpëtimtari” i Interit. Sulmuesi belg shënoi golin e parë të sfidës (të pestin në pe
Interi sheh Allegrin si zëvendësues i Contes Inter po mendon për Massimiliano Allegrin shkruan "Libero". Humbja në derbin e qytetit kundër Milanit dhe barazimi me
Eriksen nuk bën "hajër", Vidal i preferuari i Contes Vidal është zyrtarisht futbollist i Interit, por pyetja që bëhet në këto momente është: çfarë do të bëhet me Christian E
Banega përlotet për lamtumirën nga Sevilla dhe i kërkon ndjesë Contes (VIDEO) Mesfushori argjentinas Ever Banega i dha fund eksperiencës te Sevilla, pasi veshi fanellën e andaluzianëve për plot 5 se
Hakimi e thotë hapur: Interin e zgjodha për shkak të Contes Anësori maroken Achraf Hakimi ishte blerja e parë e Interit për sezonin 2020/2021, pasi zikaltrit vendosën të paguajnë 4
Eriksen "sms" Contes: Dua më shumë minuta Raporti mes Antonio Contes dhe Cristian Eriksenit nuk ka lulëzuar asnjëherë dhe mesfushori i blerë në janar nga Totenhem
Plotësohet dëshira e Contes, Interi arrin marrëveshjen me Vidal Inter thuhet se ka arritur një marrëveshje me Arturo Vidal, i cili aktualisht po punon për të liruar veten nga marrëvesh
"Fiksimi" i Contes, por Vidal preferon kalimin te Juventusi Arturo Vidal mund të rikthehet në Serie A. Raportet e shumta bëjnë të ditur se Vidal dëshiron të rikthehet në Itali,
"Fiksimi" i Contes, Interi hidhet sërish në sulm për Vidal Emri i tij ka qenë i lidhur me atë të Interit disa herë në të kaluarën, por tani, më në fund, mund të krijohen kushtet d
E ardhmja e Contes te Interi përcaktohet sot Pavarësisht një sezoni të mirë të përfunduar me vendin e dytë në Serie A dhe me statusin e finalistit në Europa League,
Vendoset dita e takimit Zhang-Conte, Allegri pret pas derës Menjëherë pas finales së humbur në Europa League, skuadra dhe stafi i Interit kanë fluturuar drejt Milanos, ku më pas ja
Inter nënkampion, përkeqësohen raportet nes Contes dhe klubit Sipas raporteve të reja nga Sky Sport Italia, tensionet janë shumë të larta mes Antonio Conte dhe Inter dhe duket se lar
Interi synon majat, zbulohet lista e lojtarëve që kërkohen në merkato Ndonëse po zhvillon ndeshje mjaft të mira në fushë, Interi është eliminuar nga Champions League dhe Kupa e Italisë, ndër
Ëndrra e Contes, mbajtja e Lautaros dhe blerja e Cavanit Pavarësisht këmbënguljes së madhe për të transferuar Lautaro Martinezin, Barcelona nuk do ta ketë aspak të lehtë, pasi A
SHKAKU/ Oxlade-Chamberlain dhe Van Dijk refuzojnë Chelsean Dyshja e Liverpoolit, Alex Oxlade-Chamberlain dhe Virgil Van Dijk nuk shkuan te Chelsea për shkak të trajneri italian, A
Del jashtë planeve të Contes, Asamoah drejt Turqisë Kwadwo Asamoah mund të mbyllë aventurën e tij te Inter në përfundim të këtij sezoni. Ganezi ka luajtur shumë pak pas pro
Sheh mangësi nga krahu i majtë i mbrojtjes, Conte dëshiron Alonson Krahu i majtë i mesfushës vijon të mbetet "thembra e Akilit" për Interin e Antonio Contes, pasi ganezit Asamoah i rëndoj