999 rezultate për

conten

Marotta: Mos prisni investime të mëdha Në prag të ndeshjes me Crotonen në "San Siro", që është edhe e para për Interin në vitin e ri, administratori i zikaltër
Italia drejt zgjedhjeve të reja? Renzi kërcënon Conten “Nëse Conte do pushtet absolut si Salvini, unë them jo”. Kjo ishte deklarata nga udhëheqësi i Italia Viva, Matteo Renzi
Inzaghi zëvendëson Conten te Interi, po Tare? Simone Inzaghi te Interi si pasues i Antonio Contes dhe bashkë me të në Milano edhe Igli Tare si drejtor i ri sportiv, ë
Capello "kryqëzon" Conten për eliminimin e Interit "Sky Sport" ishte në zjarr pas ndeshjes, me Antonio Conte si protagonist, dukshëm i hidhëruar nga eliminimi i Interit ng
Shtohen telashet për Conten, infektohet edhe Kolarov Tjetër problem serioz për Antonio Conten para ndeshjes së të dielës, kundër Torinos. Pas infektimit të Marcelo Brozovici
Barella: Me Conten jam rritur shumë Nicolo Barella është një nga futbollistët më në formë të momentit, pasi po shkëlqen me performancat e tij si te Interi,
Lajm fantastik për Conten, kampioni i botës pranon transferimin tek Interi (FOTO LAJM) Antonio Conte pret edhe një dhuratë të fundit nga merkato. Dëshira e madhe e trajnerit të Interit është N’Golo Kante, me
Lukaku flet për marrëdhënien me Conten: Është si një baba Mjaftoi vetëm një sezon për të kuptuar se sa shumë vlerësim kanë për njëri-tjetrin Antonio Conte dhe Romelu Lukaku. Traj
Me Conten të pavendesur, drejtuesit e Interit kanë pikasur 3 përforcimet për sezonin e ri Inter planifikon përforcimet për sezonin e ri. Inter ka filluar t’i planifikojë përforcimet e afatit kalimtar të verë
Van Persie nuk kursen lëvdatat për Conten: I ka dhënë strukturë Interit Robin van Persie është shprehur optimist për rrugëtimin e Inter në Ligën e Evropës. Inter luan nesër mbrëma në gjysmë
Humbi ndaj Bolognës, si gjithmonë Conten nuk e mbajnë nervat Interi i Antonio Contes pësoi një humbje të rëndë në shtëpi, duke u përmbysur nga Bologna 2-1. Trajneri zikaltër u pa
Barazuan ndaj Sassuolos, Conten nuk e mbajnë nervat Interi humb dy herë epërsinë në një ndeshje dramatika e cila përfundoi 3:3, me Nerazzurri që humbën mundësinë për të ush
Eriksen "le pa fjalë" Conten La Gazzeta dello Sport pretendon se ish mesfushori i Tottenham ka bindur trajnerin Conte gjatë rifillimit të stërvitjeve
Si sot 8 vite më parë Juventus fitoi titulllin e parë me Antonio Conten (FOTO LAJM) Si sot 8 vite më parë më 6 maj 2012 Juventus fitonte titullin e parë pas Calciopolit me në krye Antonio Conten që sot ës
Costa me koment befasues për Conten: Nuk është një "top" trajner Një gjë ështe e sigurt, që Diego Costa dhe Antonio Conte nuk do të bëhen kurrë miq me njëri-tjetrin. Dyshja nuk pati
"Je m*ti i qytetit tonë", tifozët e Lecces sulmojnë me pankarta Conten (FOTO LAJM) Trajneri i Interit përveç barazimit të skuadrës së tij, ju desh të merrej me fyerjet e bashkëqytetarëve të tij. Në fa
Vidal: Kam kujtime të bukura me Conten, nuk jam i lumtur nga situata te Barça Arturo Vidal nuk është duke kaluar periudhën e tij më të lumtur te Barcelona. Mesfushori është përfshirë shumë pak n
Meta takon Guiseppe Conten: Falenderoj Italinë për mbështetjen e hapjes së negociatave Presidenti i Republikës së Shqipërisë Ilir Meta priti sot në një takim Kryeministrin e Republikës së Italisë, Giuseppe C
"Sarri rreh Conten", shikoni disa super meme nga derbi i Italisë (FOTO LAJM) Interi u mposht dje 1-2 në San Siro nga Juventusi në derbin e Italisë që gjithmonë rezervon spektakël, shkruan Albeu.c
"Mos e krahasoni Conten me Mourinhon" Ish-portieri i Interit Julio Cesa ka shprehur simpatinë e tij për Antonio Conten dhe beson që klubi zikaltër do të lufto