999 rezultate për

conte

Lajm i keq për Interin, dëmtohen me kombëtaret dy titullarët e Contes Dita e djeshme ka sjellë lajme të këqija për trajnerin e Interit Antonio Conte, pasi dy prej futbollistëve zikaltër, që
Legjenda e Interit: Conte nuk ndryshon dot, vazhdon të jetë juventin Një emblemë e Interit si Alesandro Maxola, nuk duket shumë optimist për zgjedhjen e Antonio Contes në krye të zikaltërve
"Sarri rreh Conten", shikoni disa super meme nga derbi i Italisë (FOTO LAJM) Interi u mposht dje 1-2 në San Siro nga Juventusi në derbin e Italisë që gjithmonë rezervon spektakël, shkruan Albeu.c
Sarri: Absurde të flasësh për titull, nesër nuk ka favoritë Interi dhe Juventusi do të përplasen mbrëmjen e nesërme në një sfidë që ka të gjithë vëmendjen e Italisë. Në kuadër të p
Inter sërish pazar te Manchester United, Conte kërkon Nemanja Matic Interi nuk ndalet duke gjurmuar lojtarët e Manchester United. Pasi siguruan shërbimet e Romelu Lukakut dhe Alexis Sanche
Tifozët kërkojnë heqjen e yllit të contes në stadium, Agnelli merr vendimin Që nga koha kur Antonio Conte mori drejtimin e Interit, shumë tifozë të Juventusit nuk e pritën mirë këtë, duke ditur se
Humbën ndaj Barcelonës, shpërthejnë memet kundër Interit dhe Contes (FOTO LAJM) Interi u mposht dje 2-1 në Camp Nou duke regjistruar humbjen e parë për këtë sezon në të gjitha kompenticionet. Menjë
Conte paralajmëron Barcelonen: Nuk do ta parkojmë autobusin Interi përballet me Barcelonën në Ligën e Kampioneve të mërkurën në mbrëmje, teksa Antonio Conte ka deklaruar se nuk dës
Cassano ironizon Interin, Juve është 3 herë më e fortë: Conte mendon për bardhezinjtë, jo për Barçën Antonio Cassano gjithmonë godet me deklaratat e tij. Ish-sulmuesi i njohur italian së fundmi i ftuar në programin televi
Conte thyen rekordin, bëhet trajneri i parë në Serie A që fiton.. Antonio Conte ka vendosur një rekord duke u bërë trajneri i parë i Interit duke arritur pesë fitore në pesë ndeshjet e p
"Mos e krahasoni Conten me Mourinhon" Ish-portieri i Interit Julio Cesa ka shprehur simpatinë e tij për Antonio Conten dhe beson që klubi zikaltër do të lufto
Conte synon titullin e Serie A Interi fitoi 2-0 në derbin kundër AC Milan ne San Siro. Trajneri i Interit Antonio Conte foli për PPSportsTV pas ndes
Tërmeti detyron Ramën të anullojë udhëtimin në New York, kthehet në Tiranë Kryeministri Edi Rama anullon udhetimin per Neë York ku do të merrte pjesë në OKB. Rama ndodhet ne Frankfurt dhe pritet
"Ky ves duhet të zhduket", Conte pranon sherrin Brozovic-Lukaku Trajneri i Interit, Antonio Conte ka folur përpara derbit ndaj Milanit në “San Siro”. Në një deklaratë për mediat, te
Conte me skemë të re kundër Milanit Diego Godin, Nicolo Barela dhe Mateo Politano janë gati të veshin fanellën e titullarit në derbin e programuar për nesër
Conte identifikon fajtorin për barazim me Slavia Pragues Barazimi 1-1 përballë Slavian e Pragës ka shqetësuar Antonio Conten. Pas përfundimit të ndeshjes në një reagim për mi
Sensi si Sneijder, Moratti: Interi i Contes për titull Ish-presidenti i Interit, Masimo Moratti ka folur në lidhje me gjendjen aktuale të skuadrës Zikaltër që këtë sezon e ka
Conte: Barcelona nuk është e lumtur që do përballet me Interin Antonio Conte thotë se Barcelona "nuk janë të lumtur që do të përballen me Interin" në fazën e grupeve të Champions Leag
Conte kunja Sarrit: Boll me ankesa, tani je tek pjesa e të "fortëve" Deklarata e Mauricio Sarrit, pas barazimit të Juves 0-0 ndaj Fiorentinës, ku shprehej se të luash në orën 3 të drekës ës
Lippi: Conte do përfundojë duke luajtur me 3 sulmues Marcello Lippi ka zbuluar se pret që Antonio Conte të përfundojë duke luajtur me tre sulmues te Interi dhe jo me formaci