999 rezultate për

conor

Khabib: Conor nuk e meritonte të luftonte për titullin, pi dhe rrihte të moshuarit Kohët e fundit, në botën e arteve marciale është folur më shumë për një ndeshje të re midis Khabib Nurmagomedov dhe Cono
Conor McGregor arrestohet në Korsikë, këto janë akuazat Ylli i UFC-së, Conor McGregor është arrestuar në Korsikë për sjellje të pahijshme dhe ngacmim seksual Sipas AFP-së, i
Arrestohet Conor McGregor Conor McGregor u arrestua në Korsikë nën dyshimin e sulmit seksual dhe ekspozitës seksuale pas një ankese të paraqitur n
Nuk pritej, Conor McGregor njofton tërheqjen nga UFC Dita e sotme ka nisur me një lajm jo të mirë për tifozët e sportit të MMA. Superylli i arteve marciale, Conor McGregor k
Babai i Khabib në gjendje të rëndë, McGregor ka një mesazh Abdulmanap ka rënë në gjendje kome pas përkeqësimit të shëndetit, dhe mediet në Rusi kanë raportuar se ai është dërguar
McGregor i bashkohet yjeve të tjerë, dhuron 1 milion euro për t’u mbrojtur nga koronavirusi Ylli mediatik dhe ikona e MMA, Conor McGregor ka filluar ndihmën për Irlandën, në luftën me koronavirusin. Ministri I
Afron momenti i rikthimit në ring të Conor McGregor Brenda 12 deri në 18 muaj Notorious McGregor do të rikthehet në ring, ka deklaruar trajneri John Kavanagh. Hera e fun
Cerrone i traumatizuar: Gjithçka ndodhi shumë shpejt Conor McGregor fitoi 40 sekonda meçin me amerikanin Donald Cerrone. Per super yllin irlandez të UFC-së, kjo ishte fitorj
Luks i gjallë, shtëpitë përrallore të Conor McGregor (FOTO LAJM) cGregor një nga boksierët më të njohur në botë, po njihet edhe për pasurinë e tij. 31 vjeçari po raportohet se ka pas
Khabibi me deklaratë të papritur për duelin me McGregorin Khabib Numagomedov ka thënë se shanset për t’u ripërballur me Conor McGregorin në vitin 2020 janë shumë të vogla. Bo
Policia nis hetimet për Conor McGregor, akuzohet për ngacmim seksual Për Conor McGregor, yllin më të madh të Ultimate Fightin, ka nisur një hetim në Irlandë pasi një grua e ka akuzuar për n
E bujshme: Conor McGregor del në pension Kampioni dy herë i UFC, Conor McGregor ka njoftuar daljen e tij në pension. Luftëtari irlandez njoftoi të martën vend
McGrego rikthehet në ring? Irlandezi surprizon fansat Conor McGregor padyshim që është një nga figurat më të njohura të sportit në mbarë botën. Mjeshtri i arteve marciale
Rrëfehet boksieri amerikan: Do ta bëj McGregorin për spital Polemikat mes irlandezit të arteve marciale mikse Conor McGregor dhe boksierit amerikan Paulie Malignaggi janë rikthyer
Kjo është oferta marramendëse për Khabibin që të ndeshet përsëri me McGregor Një ofertë marramendëse ka ardhur në drejtim të Khabib Nurmagomedov për të zhvilluar një ndeshje tjetër me Conor McGrego
McGregor dënohet me gjobë dhe 6 muaj heqje patente Kampioni irlandez i arteve mikse marciale, Conor McGregor është dënuar me 1000 euro dhe i është pezulluar patenta për 6
Babai i Khabib ka një mesazh për McGregor Babai i Khabib Nurmagomedov, Abdulmanap i ka bërë thirrje Conor McGregor dhe Oleg Taktarov që të vijnë në vendlindje e t
Dëshmitari: “Si e shpëtova McGregorin nga vdekja” Një ndër fansat që u futën në ringun ku dueloi McGregori dhe Khabibi ishte edhe irlandezi David Martin. Ai tha se u fut
Jeta e Conor McGregorit që nga humbja nga Khabib Tashmë kanë kaluar një javë që kur Conor McGregor humbi nga Khabib Nurmagomedov në UFC 229. Kjo ndeshje vazhdon të komen
Babai i Khabib i kërkon falje McGregorit (FOTO LAJM) Babai i Khabib Nurmagomedov i ka dërguar një mesazh në Instagram Conor McGregorit. Abdulmanap Nurmagomedov ka thënë s