999 rezultate për

conor

Rrëfehet boksieri amerikan: Do ta bëj McGregorin për spital Polemikat mes irlandezit të arteve marciale mikse Conor McGregor dhe boksierit amerikan Paulie Malignaggi janë rikthyer
Kjo është oferta marramendëse për Khabibin që të ndeshet përsëri me McGregor Një ofertë marramendëse ka ardhur në drejtim të Khabib Nurmagomedov për të zhvilluar një ndeshje tjetër me Conor McGrego
McGregor dënohet me gjobë dhe 6 muaj heqje patente Kampioni irlandez i arteve mikse marciale, Conor McGregor është dënuar me 1000 euro dhe i është pezulluar patenta për 6
Babai i Khabib ka një mesazh për McGregor Babai i Khabib Nurmagomedov, Abdulmanap i ka bërë thirrje Conor McGregor dhe Oleg Taktarov që të vijnë në vendlindje e t
Dëshmitari: “Si e shpëtova McGregorin nga vdekja” Një ndër fansat që u futën në ringun ku dueloi McGregori dhe Khabibi ishte edhe irlandezi David Martin. Ai tha se u fut
Jeta e Conor McGregorit që nga humbja nga Khabib Tashmë kanë kaluar një javë që kur Conor McGregor humbi nga Khabib Nurmagomedov në UFC 229. Kjo ndeshje vazhdon të komen
Babai i Khabib i kërkon falje McGregorit (FOTO LAJM) Babai i Khabib Nurmagomedov i ka dërguar një mesazh në Instagram Conor McGregorit. Abdulmanap Nurmagomedov ka thënë s
Ky është veprimi i McGregor që pritet ta pësojë keq (VIDEO) Sherri i madh që plasi pas ndeshjes mes Khabib Nurmagomedov dhe Conor McGregor është tema e ditës në mediat botërore.
Kush është babai i Khabib dhe fjalët e McGregor që "tërbuan" rusin Përleshje aq e madhe sa ajo e ndodhur në Las Vegas pas duelit McGregor-Khabib nuk ishte regjistruar më parë. një nga shk
McGregor i hap “luftë” rusit Khabib Në datën 6 tetor në Las Vegasa do të luhet sfida më e madhe e vitit në UFC, aty ku Conor McGregor do të përballet me Kha
Kampioni Conor McGregor rrezikon deri në 7 vite burg (VIDEO) Conor McGregor rrezikon deri në shtatë vite burg pas sulmit që i bërë disa ditë më parë skuadrës kundërshtare në një par
Dalin pamjet, momenti kur McGregori u çmend dhe gjuajti me shkallë autobusin e rivalëve (VIDEO) Conor McGregorit nuk i mjafton fakti që është kampion për t'u sjellë si i tillë. Ai kaloi natën në stacionin e Policisë
Sërish luftë mes McGregorit dhe Mayweather Ndeshja e boksit mes Conor McGregor dhe Floyd Mayweather ndoshta nuk ishte nga ato me cilësinë më të lartë të luftës në
Ky është vit i ri, në lotarinë e parë futbollisti i Championship fiton 1 mln stërlina Babagjyshi i Vitit të Ri i ka bërë një dhuratë vërtet të çmuar fubollistit të Prestonit, në Championship, Kevin O’Connor
Conor McGregor fotografohet me bukuroshen shqiptare, por fansat e akuzojnë për prishje martese (FOTO LAJM) Rita Ora dhe Conor McGregor kanë qenë të dy të pranishëm në një mbrëmje ku shpërndaheshin çmimet e modës në Britani natë
Kjo është e dashura e Conor McGregor (FOTO LAJM) Boksieri i njohur Conor McGregor ka vite që është në lidhje me Dee Devlin, por ajo nuk është gruaja e tij, ata as nuk ja
Zbuloni nga sa kanë fituar mbrëmë Floyd Mayweather dhe Conor McGregor Floyd Mayweather mundi Connor McGragor në finalen për më tëmirin e botës në orët e para të ditës së sotne. Por pavarë
Floyd Mayweather i jep fund karrierës së tij me titullin e kampionit në brez Floyd Mayweather mundi Conor McGregor në raundin e 10-të dhe arriti fitoren e 50-të në karrierën e tij si profesionist.
Miley Cyrus në qëndër të kritikave, e cilësojnë striptiste Pavarësisht ofezave të bëra publike edhe një vit më parë, Sinead O’Conor ka sulmuar Miley Cyrus. Ajo ka parashtruar pyet