999 rezultate për

colo

Si kurrë më parë! Melisa tregon dhunën fizike në Itali: Më kanë dhunuar në shkollë (VIDEO) Puntatën e sotme të Për’Puthen Melisa ka rrëfyer historinë më të dhimbshme të jetës, të cilën nuk e dinin as prindërit e
Stresi dhe Getinjo së shpejti do publikojnë bashkëpunimin (VIDEO) Reperët kanë bashkuar forcat për një bashkëpunim. Stresi dhe Getinjo sapo kanë paralajmëruar këtë informacion për fan
Modelja degjeneron Higuain: Mbaroi sepse kishte pasion gratë e pista, CR7 më shkroi sms (FOTO+VIDEO) Modelja Manuela Ferrera ka folur për lidhjen me Gonzalo Higuain dhe jetën private të saj, shkruan Albeu.com. E ftuar
Siç kishte premtuar! Enca po plas "bombën" e parë të vitit 2021 (VIDEO) Këngëtarja Enca Haxhia po rikthehet fuqishëm në muzikë, pas një pushimi të gjatë për shkak të ndërhyrjes në këmbë. Aj
Zaniolo infektohet me Covid-19 Nicolo Zaniolo ka njoftuar se ka testuzt pozitiv për COVID-19. Nicolo Zaniolo ka rezultuar pozitiv me COVID-19. Me
Vajzë apo djalë? Eliona Pitarka zbulon gjininë e foshnjës në formën më të veçantë Eliona Pitarka është duke pritur ardhjen në jetë të fqmijës së saj të parë, që do t’i japë edhe emrin nënë. Njësoj s
Pele hap debat me Ronaldon, nuk pranon që i theu rekordin: Kam shënuar 1283 gola Sfida ndaj Udineses ishte historike për Cristiano Ronaldon, pasi ka arritur të shënojë 757 gola në karrierë si profesion
Messi i lirë të bisedojë të ardhmen, klubi rus imagjinon një tratativë me argjentinasin Lionel Mesi është tashmë i lirë të bisedojë të ardhmen e tij me një klub jashtë kampionatit spanjoll. Argjentinasi k
Me të atin para pianos, Florjan Binaj zbulon talentin që nuk ja njihnim (VIDEO) Florjan Binaj është një nga aktorët më të mirë të humorit në Shqipëri dhe në spektaklin “Portokalli” ju ka dhënë jetë qi
Plas sherri mes mamave në emision, Melisa e Sindi përpiqen t'i qetësojnë (VIDEO) Janë përfshirë në debat e ëma e Sindit dhe e Melisës në “PërPuthen”, ku të dyja i kanë dalë në mbrojtje të bijave, gjatë
"Albeu Sport" ju fton të na bashkoheni dhe në "Instagram" Prej dy vitesh "Albeu Sport" e gjeni dhe në "Instagram". Për të marrë më shumë video, meme, foto, dhe kuriozitete ng
E bullizuar edhe nga mësueset, Nevina rrëfen periudhën e vështirë pasi u shpall "Miss" (FOTO LAJM) Rubrika e djeshme “N’fermë” e emisionit “E diell” solli rrëfime të sinqerta të vajzave të ekranit për përballjen e tyre
Ecolog me qendra vaksnimi dhe ekipe mobile vaksinimi në shumë qytete gjermane Si formë e parandalimit të shpërndarjes masive të virusit Corona gjatë festave të fundvitit, shteti gjerman aprovoi fill
Felipe Melo harron të shkuarën, shpërthen në festë për humbjen ndaj Fiorentinës (VIDEO) Juventusi bëri surprizën e madhe në Seria A duke humbur në shifrat 0-3 ndaj Fiorentinës, për të marrë disfatën e parë në
Reperi me famë botërore nuk i reziston Trejsi Sejdinit (FOTO LAJM) Reperi i njohur ka filluar ta ndjek Tejsi Sejdinin. Trejsi Sejdini është ndër modelet më të komentuara, e cila njihet
Zyrtare: WBA merr një super trajner për mbijetesën Pavarësisht barazimit me Manchester City-n (1-1), drejtuesit e West Bromwich Albion mbrëmjen e së martës vendosën të shk
Gazeta e madhe katalanase censuron hapur CR7, nuk e vendos në foton e Champions (FOTO LAJM) Gazeta katalanase, "SPORT" ka censuruar golashënuesin më të mirë të historisë neM
Konkurenti shtrin përtokë Renato Mekollin në emision: Ik more andej! (VIDEO) Hell’s Kitchen mbrëmjen e sotme është përballur me një ngjarje që s’ka ndodhur kurrë më parë. Gjithçka ndodhi kur she
Stresi i dedikon këngë Klodian Rashës: Është zëri i nënës që po qan ku e ka djalin e vet (VIDEO) Reperi Stresi është një ndër figurat kryesore që ngritën zërin fort për vdekjen e 25-vjeçarit, Klodian Rasha i cili humb
Patrisi përgjigjet publikisht pasi Tuna i hoqi të birit mbiemrin e tij, konfirmon zërat për ndarje (VIDEO) Tuna Sejdiu dhe Patris Berisha kanë qenë në qendër të vëmendjes mediatike javët e fundit. Ata janë përfolur për një