999 rezultate për

cole

U ekzekutua me 5 plumba në Greqi, i riu shqiptar pjesë e bandës së Çoles 27-vjeçari Mario Metaj i ekzekutuar pasditën e të Hënës në Greqi, është emër i njohur për autoritetet greke por sidomos
Mafia italiane "tallet" me ministrat shqiptarë: Korrupsion total, biznes pa tendera! Dosja hetimore me mbi 1000 faqe mbi të cilën në Itali u ekzekutua më 21 janar 2021 megaoperacioni i antimafias italiane
Këmbët mbi tavolinën e Pelosit, arrestohet 60 vjeçari Personi që u fotografua me këmbët mbi tavolinën e kryetares së dhomës së përfaqësuesve Nancy Pelosi në Uashington, gjatë
Licester - Everton, Ancelotti konfirmon mungesat e dy yjeve Trajneri i Evertonit, Carlo Ancelotti konfirmon që dy yjet James Rodriguez dhe Seamus Coleman do mungojnë për ndeshjen e
Për të mbrojtur pasurinë e familjes, djali i çiftit Beckham bën marrëveshje paramartesore (FOTO LAJM) Djali i David dhe Victoria Beckham, Brooklyn, është detyruar që të shtyjë dasmën e tij nga shtatori i vitit 2021 që isht
Tha se kishte kancer, gruaja mbledh 50 mijë euro për t'i shpenzuar në bixhoz Nicole Elkabbas duhej të bënte një operacion për heqjen e fshikëzës së tëmthit. Dikush bëri një foto ndërsa kishte dh
Kaq zgjati lidhja, flet për herë të parë ish-partnerja e Brad Pitt (FOTO LAJM) Ditën e djeshme, burime për “Page Six” kanë konfirmuar se Brad Pitt dhe modelja gjermane Nicole Poturalski janë ndarë.
Kaq zgjati lidhja, flet për herë të parë ish-partnerja e Brad Pitt (FOTO LAJM) Ditën e djeshme, burime për “Page Six” kanë konfirmuar se Brad Pitt dhe modelja gjermane Nicole Poturalski janë ndarë.
Kaq ishte! Brad Pitt i jep fund lidhjes me të dashurën 29 vite më të re (FOTO LAJM) Brad Pitt dhe modelja gjermane Nicole Poturalski janë ndarë! Burime pranë çiftit kanë konfirmuar për “Page Six” se ata i
Pasi bëri xhiron e botës, e dashura e re e Brad Pitt mahnit me pozat (FOTO LAJM) E dashura e aktorit Brad Pitt, Nicole Poturalksi ka grumbulluar mijëra fansa që po e mbështesin vazhdimisht, e duket se
Të gjithë të angazhuar në dasmën e Brooklyn Beckham, përveç babait David (FOTO LAJM) Në mediat e huaja shkruhet së fundmi se djali i David dhe Victoria Beckham, Brooklyn do të martohet verën që vjen me par
E dashura e re i hodhi "kunja" Angelina Jolie, reagon Brad Pitt (FOTO LAJM) Pak ditë më parë bëri bujë në rrjete sociale një koment i të dashurës së re të Brad Pitt, që thuhet se i drejtohej Angel
Ndez "zjarrin", e dashura e re Brad Pitt i hedh publikisht kunja Angelina Jolie (FOTO LAJM) E dashura e re e Brad Pitt, Nicole Poturalski ka bërë një postim paksa goditës të martën mbrëma në “Instagram”. Modelja
Lidhja e bujshme e Bred Pitt me 27 vjeçaren, zbulohet e vërteta I rikthehemi historisë së Brad Pitt dhe Nicole Poturalski-it! Dyshja kanë më shumë se 9 muaj me njëri tjetrin dhe deri p
"Ka rënë kaq poshtë", Jolie qenka bërë tym për lidhjen e Pitt që po bën namin (FOTO LAJM) E dashura e re e Brad Pitt Nicole Poturalski duket se nuk i intereson se çfarë mendon ish-i i Brad Pitt për lidhjen e sa
Fotot e fundit po "çmendin" rrjetin, e dashura e re e Brad Pitt identike me Jolie (FOTO LAJM) E dashura e re e Brad Pitt Nicole Poturalski është kthyer në qendër të vëmendjes pasi në fotot e reja ngjan më shumë se
Bëri xhiron e botës, e dashura e re e Brad Pitt qenka e martuar (FOTO LAJM) Disa fotografi të Brad Pitt ku shfaqej bashkë me modelen Nicole Poturalski në një aeroport të Francës bënë xhiron e medi
Ish i forti i Çoles kërkon lirimin me kusht në Gjykatë, "blindohet" Korça Ish-kreu i bandës së Vlorës Zani Çaushi ka kërkuar nga Gjykata e Korçës lirimin nga burgu me pretekstin se është rehabil
Ndërron jetë në muajin e 8 të shtatzanisë ylli i mediave sociale (FOTO LAJM) Ylli i mediave sociale, Nicole Thea ka ndërruar jetë së bashku me djalin e saj të palindur në muajin e saj të 8 të shtat
I dënuar me burgim të përjetshëm, tmerri i "Çoles" në trazirat e 97' kërkon lirinë Zani Çaushi ose i njohur ndryshe si i forti i Vlorës në trazirat e 97' ka kërkuar lirinë me kusht në Gjykatën e Korçës.