999 rezultate për

cokollata

Këto janë dhuratat më të urryera për ditën e të dashuruarve Dita e Shën Valentinit po afrohet dhe me siguri jeni duke kërkuar një ose dy dhurata për personin e zemrës. Sigurisht
Çokollata e zezë mund ta ulë stresin, inflamacionin dhe ta përmirësojë memorien Konsumimi i çokollatës së zezë i ka disa përfitime për funksionimin e trurit, duke e përfshirë zvogëlimin e niveleve të
Plasën çokollatat në Për'puthen, Andi dhe Tea në kërcim romantik në studio Mes Andit dhe Teas, dita e sotme duket se nisi “ëmbël” në "Për’Puthen". Andi vendosi të zgjidhte Tean në një vallëzim
Mjaft më me shurup! Çokollata ndihmon më shumë për heqjen e kollës Shkencëtarët këshillojnë konsumimin e çokollatës në vend të shurupëve të ndryshëm, të dëmshëm në kurimin e kollës tek të
Plasën çokollatat! Shpat Kasapi pranon për herë të parë në publik lidhjen e tij të dashurisë A është i dashuruar Shpat Kasapi? Këngëtari u fotografua me një bukuroshe zeshkane në një nga baret e Shkupit, ku po
E dinit? 3 ushqimet që ndezin pasionin në krevat Të gjithë e dimë se ushqimet afrodiziake kanë aftësinë të provokojnë dëshirën seksuale. Kjo e fundit bazohet në dy p
Për të bërë çokollatën e famshme, ju duhen vetëm 3 përbërës Sigurohuni të keni: - 3 gota kokos pa ëmbëlsues - Qumësht i kondensuar - Rreth 400 ml çokollatë (Përshtasni
Aq më e zezë çokollata, aq më mirë për shëndetin tuaj Hulumtimet e reja zbulojnë se çokollatat e zeza janë të mahnitshme për shëndetin e njeriut. Edhe më parë studime të s
Plasën çokollatat! Olsi Bylyku zgjodhi fjalët perfekte për t’i uruar ditëlindjen Eglit Sot, partnerja e aktorit të humorit Olsi Bylykut, ka festuar 23-vjetorin e lindjes së saj. Mbrëmjen e djeshme, Egli k
Sekreti i një gjumi të mirë? Vetëm çokollata! Nëse po përpiqeni të flini mirë, rrisni nivelin e çokollatës. Trajneri dhe nutricionisti Keris Marsden shpjegoi lidhjet
Çokollata mariuane brenda kovës me bulmet, kapet në flagrancë treshja e rrezikshme Policia e Portit në Durrës ka arrestuar në flagrancë 3 shtetas, për veprën penale "Trafikim i lëndëve narkotike kryer në
Dyqan çokollatash dhe kinema, brenda dhomave sekrete të Shtëpisë së Bardhë (FOTO LAJM) Shtëpia e Bardhë është një nga shtëpitë më të famshme në botë, me 132 dhoma, 35 tualete dhe 412 dyer të shpërndara në të
Plasën çokollatat! Pasi i vuri flakën rrjetit, Grezda e Oriola e thonë troç (FOTO LAJM) Plasën çokollatat edhe këtej! Këto kohë, modelja Oriola Marashi dhe futbollisti, Eros Grezda janë çifti më i ri dhe
Nga biznesi te jeta e natës, rrëfehet Hysenbelliu: Më përndiqte një vajzë, më dërgonte lule e çokollata (VIDEO) Fatmir Hysenbelliu, zëvendëspresidenti i Hysenbelliu Group, i ftuar në emisionin “Glamour Zone” në RTV Ora foli për jetë
E kishin kthyer lokalin në fole ku gëlonte "çokollata", kapen dy vëllezërit në Fier Dy vëllezër janë arrestuar pasi tregtonin lëndë narkotike dhe lokaline tyre e kishin kthyer në një fole ku gëlonte drog
Krahas çokollatave, këto janë lulet që dhurohen për Shën Valentin Bashkë me çokollatat e biletat e dashurisë, lulet janë një prej dhuratave më tradicionale që bëhen apo që merret për Shë
Çunat nga dy metra me japin çokollata: Zogu flet nga burgu Hermes Nikaj ose siç njihet ndryshe si "Zogu i Tiranës" ka treguar se është ambientuar me burgun 313 në Tiranë. Përm
"Plasën çokollatat", kush është biznesmenia që i ka "vjedhur" zemrën Arbër Çepanit (FOTO LAJM) Ish-fituesi i Big Brother 1, por edhe moderatori i disa prej emisioneve të ndryshme Arbër Cepani ka folur për jetën e ti
Aq më e zezë çokollata, aq më mirë për shëndetin tuaj Hulumtimet e reja zbulojnë se çokollatat e zeza janë të mahnitshme për shëndetin e njeriut. Edhe më parë studime të s
Aq më e zezë çokollata, aq më mirë për shëndetin tuaj Hulumtimet e reja zbulojnë se çokollatat e zeza janë të mahnitshme për shëndetin e njeriut. Edhe më parë studime të s