999 rezultate për

coachella

Bukuroshja e "Victoria’s Secret" joshëse në Coachella (FOTO LAJM) Bukuroshja e Victoria Secret’s. Josephine Skriver ka treguar asetet e saj derisa është shfaqur para turmës në Coachella.
Beyonce pritet të dhurojë spektakël në Coachella 2018 Vitin e kaluar qindra fansa u zhgënjyen kur diva e muzikës u tërhoq nga festivali që mirëpret stinën e verës në Californ
Era Istrefi mahnit me performancën në Coachella (FOTO & VIDEO) Këngëtarja Era Istrefi ka kënduar në njërin prej festivaleve më të njohura në botë, Coachella. Era zgjoi kureshtjen e
Rihanna dhe DiCaprio kapen sërish "mat" Për një kohë të gjatë, Rihanna dhe DiCaprio dyshoheshin se ishin çift, madje nuk munguan as fotot nën shoqërinë e njëri-
Syzet tradhëtojnë Armina Mevlanin, ja kush është në krah të saj (FOTO LAJM) Armina Mevlani tashmë është një personazh i cili komentohet gjerësisht në mediat rozë, kjo edhe për shkak të lidhjes me