999 rezultate për

cmos

E ëma e Stresit bën çmos për të bashkuar çiftin: S’dua të humbas nusen ideale E ëma e reperit Arkimed Lushaj, Shpresa Lushaj ka bërë çmos që djali i saj të kthehej sërish në krahët e bashkëhsortes s
"Jam përpjekur gjithmonë të bëj çmos për Juventus", Mario i jep lamtumirën prekëse tifozëve Mario Mandzukic u largua nga Juventus pas 4 sezonesh e gjysmë. Plot trofe dhe pasion me Juven, tashmë atë e pret një
Akuzat e moderatores shqiptare: Kanë bërë çmos të më ulin Prej më shumë se 5 muajsh Jona Spahiu është bërë për herë të parë nënë e një djali. E ftuar në “Thumb” moderatorja trego
Vuçiç: Nuk i besoj Prishtinës dhe atyre që shkatërruan Serbinë Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiq ka thënë se do të bëjë çmos për të zgjidhur problemet që ekzistojnë për 100 vjet
Ky është plani i Bayernit nëse shesin Robert Lewandowskin Robert Lewandowski është një nga pikat kyçe të sulmit të skuadrës së Bayern Munich. Këto ditë të fundit ai është për
Ministria e Jashtme deklaratë për Florencin: Po bëjmë çmos ta sjellim trupin në Shqipëri Dy ditë pas vdekjes së të riut nga Shkodra ka ardhur dhe reagimi nga Ministria e Jashtme. Në një deklaratë për media
Rama për "kërcënimet" e Athinës: Do bëjmë ç'mos që ta qetësojmë fqinjin Kryeministri Rama në një intervistë për Lutfi Dervishin në RTSH1 ka folur edhe për marrëdhëniet me Greqinë fqinje. R
Vuçiç: Do bëjmë çmos për për të ndaluar hyrjen e Kosovës në UNESCO Kryeministri i Serbisë Aleksandar Vuçiç, ka thënë se Serbia do të bëjë të pamundurën për të ndaluar hyrjen e Kosovës në
Blushi shpërthen ndaj koalicionit: Qeveria po bie, Rama i paaftë, Meta bën çmos për ta treguar këtë paaftësi Blushi ka marrë fjalën në seacën plenare që po mbahet në këto moment e në parlamentin e Shqipërisë. Me një gjuhë të revo
Thaçi bën çmos për koalicion me LDK-në Kryeministri aktual, Hashim Thaçi, pas një mbledhje në PDK ka dalë përpara gazetarëve. Thaçi iu ka bërë thirrje parti
Bejta: Do bëjmë çmos të zbardhim të vërtetën për helmimet Nevzat Bejta, kryetar i komunës së Gostivarit, ka komentuar rastin e helmimit të nxënësve në Shkollën e Mesme Ekonomike
Vulin në Mitrovicë: Po bëjmë çmos për të gjetur kompromis Aleksandar Vulin, ministri serb i ngarkuar për Kosovën ka qënë sot në Mitrovisë si pjesëmarrës në një ceremoni ku janë s
PS: Nxitoni edhe 1 orë për të siguruar të ardhmen Një orë nga mbyllja e votimit, përfaqësusi i PS Florion Serianii bëri thirrje shqiptarëve të mos humbasin të drejtën për
Kacin i shqetësuar për Maqedoninë Mungesa e dialogut mes pushtetit e opozitës dhe liria e mdias janë dy zhvillimet në Maqedoni që e shqetësojnë së tepërmi
Bën çmos për të mos u martuar me të Aktori George Clooney ka gënjyer të dashurën e tij aktuale që kjo e fundit të heqë dorë nga martesa me të. Por sipas bur
Bën çmos për t'i dhënë dorën Messit (VIDEO) Gjatë ndeshjes miqësore mes Gjermanisë dhe Argjentinës, një tifoz i fiksuar pas Lionel Messit ka bërë çmos për t'i dhënë
Do të bëjmë çmos për kandidaturën Serbia do të bëjë çmos që të marrë statusin e kandidatit për anëtarësim në BE, por nuk do ta shkelë as Kushtetutën dhe a